„Everton“ futbolininkai svečiuose 0:2 nusileido aštuntą poziciją sutvirtinusiai „Southampton“ komandai.

Abu įvarčius į savus vartus galvomis įsimušė Liverpulio komandos gynėjai Antolinas Alcarazas ir Seamusas Colemanas.

Po šio pralaimėjimo Roberto Martinezo auklėtiniai liko penktoje pozicijoje. Nors juos nuo ketvirtoje vietoje žengiančio Londono „Arsenal“ klubo skiria tik taškas, tačiau sostinės komanda savo turo rungtynes žais pirmadienį ir pergalės atveju atitrūktų iki 4 taškų.

Rezultatas:

„Southampton“ 2 - 0 „Everton“
1' [1 - 0] Antolin Alcaraz
31' [2 - 0] Seamus Coleman

„Fulham“ 2 - 2 „Hull City“
55' [1 - 0] Ashkan Dejagah
58' [2 - 0] Fernando Amorebieta
75' [2 - 1] Nikica Jelavič
87' [2 - 2] Shane Long

„Stoke City“ 0 - 1 „Tottenham Hotspur“
33' [0 - 1] Danny Rose
52' Ryan Shawcross („Stoke“) gavo raudoną kortelę

„Swansea City“ 4 - 1 „Aston Villa“
10' [1 - 0] Wilfried Bony
22' [1 - 1] Gabriel Agbonlahor
26' [2 - 1] Jonjo Shelvey
73' [3 - 1] Pablo Hernandez
90+4' [4 - 1] Wilfried Bony (iš 11 metrų baudinio)

„West Bromwich Albion“ 1 - 0 „West Ham United“
11' [1 - 0] Saido Berahino

„Manchester United“ 4 - 0 „Norwich City“
41' [1 - 0] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 - 0] Wayne Rooney
63' [3 - 0] Juan Mata
73' [4 - 0] Juan Mata