Atrodo, kad klubo savininkų kantrybę galėjo perpildyti sekmadienį patirtas dar vienas pralaimėjimas. Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Mančesterio futbolininkai antrą kartą šiame sezone nusileido buvusiai D. Moyeso komandai Liverpulio „Everton“. Liverpulio ekipa laimėjo rungtynes rezultatu 2:0.

Leidinys „The Telegraph“ pranešė, jog škotas gali būti atleistas jau šią savaitę - dar prieš balandžio 26 dienos rungtynes su „Norwich City“ ekipa. Apie tai rašantis žurnalistas Markas Ogdenas pernai pirmas pranešė apie buvusio klubo trenerio sero Alexo Gergusono pasitraukimą.

Teigiama, kad jei D. Moyesas neteks darbo iki sezono pabaigos, Mančesterio komandai iki sezono pabaigos vadovautų „Manchester United“ saugas Ryanas Giggsas.

D. Moyeso kėdei svyruojant jau gana senai, su darbu Mančesterio komandoje yra siejamas ne vienas garsus futbolo strategas - Jurgenas Kloppas, Louisas van Gaalas, Diego Simeone.

Septintą vietą Anglijos čempionate užimantis „Manchester United“ pirmą kartą nuo 1981-82 metų sezono gali likti be jokio turnyro Europoje. Vietą elitinėje UEFA Čempionų lygoje „United“ jau prarado.