Nugalėtojams po įvartį pelnė Claudio Pizarro ir Mario Mandžukičius. Verta pažymėti, kad tai pirmoji čempionų pergalę per paskutines ketverias rungtynes. Iki tol sekė du pralaimėjimai ir lygiosios.

Kitame mače Dortmundo „Borussia“ klubas iškovojo pergalę prieš „Mainz“ klubą, kurį įveikė rezultatu 4:2.

„Borussia“ jau 6-ą minutę „Borussia“ išsiveržė į priekį. Po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atšoko Milošui Jojičiui, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Visgi „Mainz“ sugebėjo gan greitai išlyginti rezultatą. 14 minutę Shinji Okazaki nusprendė atlikti gan tolimą smūgį ir tą japonas padarė sėkmingai.

Tačiau jau po keturių minučių „Borussia“ vėl buvo priekyje. Henrikhas Mkhitaryanas atliko perdavimą Robertui Lewandowskiui, kuris ir įmušė antrą savo klubo įvartį.

53-ią minutę gerą progą gavo „Mainz“ puolėjas S. Okazaki, kuris savo šansu pasinaudojo ir išlygino rezultatą. Tačiau „Mainz“ ir vėl ilgai nesidžiaugė, kadangi 56 minutę „Borussia“ vėl buvo priekyje. Po M. Reuso perdavimo pasižymėti sugebėjo krašto gynėjas Lukaszas Piszczekas.

78-ą minutę „Mainz“ nariui Niko Bungertui buvo parodyta raudona kortelė, o į „Mainz“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo ir savo komandos persvarą padidino M. Reusas.

„Augsburg“ 0 – 0 „Hertha“

„Freiburg“ 4 – 2 „Monchengladbach“
9' [0 – 1] Patrick Herrmann
51' [1 – 1] Admir Mehmedi
65' Filip Daems („Monchengladbach“) nerealizavo 11 metrų baudinio
69' Granit Xhaka („Monchengladbach“) gavo raudoną kortelę
71' [2 – 1] Oliver Sorg
72' [3 – 1] Vladimir Darida
87' [4 – 1] Admir Mehmedi
89' [4 – 2] Havard Nordtveit

„Werder“ 3 – 1 „Hoffenheim“
3' [0 – 1] Kevin Volland
18' [1 – 1] Philipp Bargfrede
78' [2 – 1] Santiago Garcia
86' Sejad Salihovič („Hoffenheim“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90' [3 – 1] Nils Petersen

„Hamburger“ 1 – 3 „Wolfsburg“
2' [0 - 1] Ivan Perisič
42' [0 - 2] Kevin de Bruyne
49' [0 - 3] Ivica Olič
58' [1 - 3] Ivo Ilicevič
90' Luiz Gustavo („Wolfsburg“) gavo raudoną kortelę

„Braunschweig“ 0 – 2 „Bayern“
75' [0 – 1] Claudio Pizarro
86' [0 – 2] Mario Mandžukič

„Borussia“ D. 4 – 2 „Mainz“
6' [1 – 0] Miloš Jojič
14' [1 – 1] Shinji Okazaki
18' [2 – 1] Robert Lewandowski
53' [2 – 2] Shinji Okazaki
56' [3 – 2] Lukasz Piszczek
78' Niko Bungert („Mainz“) gavo raudoną raudona kortelė
79' [4 – 2] Marco Reus (iš 11 metrų baudinio)

„Valencia“ nesugebėjo įveikti „Osasuna“ klubo

Šeštadienį Ispanijoje sužaistos trys 34-o „Primera“ lygos susitikimai. Du svarbius taškus prarado „Valencia“ klubas, kuris nesugebėjo įveikti Pamplonos „Osasuna“ ekipos ir su ja sužaidė taikiai 1:1.

Rungtynėse tarp „Levante“ ir „Getafe“ ekipų užfiksuotos nulinės lygiosios, o „Real Sociedad“ namuose 2:1 įveikė „Espanyol“ futbolininkus.

„Osasuna“ 1 – 1 „Valencia“
19' [1 – 0] Oriol Riera
82' [1 – 1] Jonas

„Levante“ 0 – 0 „Getafe“
81' Alexis („Getafe“) gavo raudoną kortelę

„Real Sociedad“ 2 – 1 „Espanyol“
23' [0 - 1] Jhon Cordoba
32' [1 - 1] Sergio Canales
90+1' [2 - 1] Carlos Vela