Nors šeimininkus jau 12-ą mačo minutę į priekį išvedė Samuelis Eto'o, tačiau čia pat „Sunderland“ rezultatą išlygino.

Antro kėlinio pabaigoje svečiai uždirbo 11 metrų baudinį, o jį sėkmingai realizavęs Fabio Borini padovanojo komandai svarbią pergalę, siekiant išlikti aukščiausiame šalies futbolo divizione. Tuo tarpu „Chelsea“ šansai iškovoti trofėjų dar labiau sumažėjo.

Pergalę iškovojo dėl vietos kitų metų UEFA Europos lygos kvalifikacijoje kovojantis Londono „Tottenham Hotspur“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje 3:1 (1:1) nugalėjęs to paties miesto „Fulham“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 35-ą minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Paulinho. Tiesa, „Tottenham“ savo persvara ilgai džiaugtis negalėjo, nes vos poros minučių rezultatą išlygino svečių ekipos žaidėjas Steve'as Sidwellas.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkams persvarą sugrąžino Harry Kane'as, o persvarą po 14-os minučių padvigubino Younesas Kaboulas.

Tiesa, puikios progos sušvelninti atsilikimą neišnaudojo pirmojo svečių įvarčio autorius, kuriam nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Po šios pergalės „Tottenham“ išliko 6-oje turnyro lentelės vietoje ir 6 taškais lenkia maču mažiau žaidusią „Manchester United“. Tuo tarpu „Fulham“ klubas kabo tie praraja - 18-as.

„Tottenham Hotspur“ 3 - 1 „Fulham“
35' [1 - 0] Paulinho
37' [1 - 1] Steve Sidwell
48' [2 - 1] Harry Kane
62' [3 - 1] Younes Kaboul
77' Steve Sidwell („Fulham“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Aston Villa“ 0 - 0 „Southampton“

„Cardiff City“ 1 - 1 „Stoke City“
45' [0 - 1] Marko Arnautovič (iš 11 metrų baudinio)
51' [1 - 1] Peter Whittingham (iš 11 metrų baudinio)

„Newcastle United“ 1 - 2 „Swansea City“
23' [1 - 0] Shola Ameobi
45' [1 - 1] Wilfried Bony
90+2' [1 - 2] Wilfried Bony (iš 11 metrų baudinio)

„West Ham United“ 0 - 1 „Crystal Palace“
59' [0 - 1] Mile Jedinak (iš 11 metrų baudinio)

„Chelsea“ 1 - 2 „Sunderland“
12' [1 - 0] Samuel Eto'o
18' [1 - 1] Connor Wickham
82' [1 - 2] Fabio Borini (iš 11 metrų baudinio)