Antroje vietoje žengiantys Madrido „Real“ futbolininkai atsilieka trimis, o čempiono titulą ginanti „Barcelona“ komanda - keturiais taškais.

52% visų rungtynių laiko kamuolį valdę „Atletico“ futbolininkai link varžovų vartų smūgiavo 12 kartų. Iš 8 smūgių, skriejusių į vartų plotą, du skrodė ir vartų tinklą - po kartą pasižymėjo Diego Godinas ir Diego Costa.

Nepaisant pelnyto įvarčio Madrido komandos sirgalių džiaugsmą aptemdė D. Costos patirta trauma. Ispanas mušdamas įvartį atsitrenkė į virpstą ir paliko aikštę ant neštuvų.

„Atletico“ ir toliau išlieka geriausią gynybą demonstruojančia komanda. Per 33 rungtynes ji praleido tik 22 įvarčius. Pagal rezultatyvumą „dryžiuotieji“ rikiuojasi trečioje pozicijoje už „Real“ ir „Barcelona“ klubų.

„Real Betis“ 0 - 2 „Sevilla“
28' Juan Carlos („Real Betis“) gavo raudoną kortelę
30' [0 - 1] Kevin Gameiro (iš 11 metrų baudinio)
82' [0 - 2] Kevin Gameiro

„Valencia“ 2 - 1 „Elche“
22' [1 - 0] Pablo Piatti
28' [1 - 1] Ferran Corominas
61' [2 - 1] Daniel Parejo
71' Damian Suarez („Elche“) nerealizavo 11 metrų baudinio
90+3' Antonio Barragan („Valencia“) gavo raudoną kortelę

„Getafe“ 0 - 2 Madrido „Atletico“
40' [0 - 1] Diego Godin
65' Alexis („Getafe“) gavo raudoną kortelę
66' Diego Costa („Atletico“) nerealizavo 11 metrų baudinio
84' [0 - 2] Diego Costa

Espanyol“ 2 - 2 „Rayo Vallecano“
3' [1 - 0] Cristian Stuani
43' [1 - 1] Iago Falque
50' [1 - 2] Joaquin Larrivey
88' [2 - 2] Diego Daniel Colotto