Pergalingą įvartį pirmojo kėlinio pradžioje pelnė Raulis Garcia. „Atletico“ su 79 taškais savo sąskaitoje išlieka turnyrinės lentelės viršūnėje.

Dėl čempionų titulo taip pat kovojanti „Barcelona“ turėjo vargo „Camp Nou“ stadione, kuriame iškovojo pergalę rezultatu 3:1 mače su Sevilijos „Real Betis“ ekipa.

Lionelis Messi nuo 11 metrų žymos šeimininkus išvedė į priekį, o antrajame kėlinyje rezultatą padvigubino į savus vartus kamuolį pasiuntęs Jordi Figuerasas.

68-ąją min. Sevilijos „Real Betis“ sušvelnino atsilikimą, tačiau galutinį tašką mačo pabaigoje padėjo tas pats L. Messi.

Trečią vietą užimantis Madrido „Real“ klubas taip pat iškovojo tris taškus. Be Cristiano Ronaldo žaidusi Madrido ekipa išvykoje 4:0 sutriuškino „Real Sociedad“ komandą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Asieras Illarramendi, Garethas Bale'as, Pepe ir Alvaro Morata.

„Atletico Madrid“ 1-0 „Villarreal“

14' [1-0] Raul Garcia

„Barcelona“ 3-1 „Real Betis“

14' [1-0] Lionel Messi (iš 11 m baudinio)
67' [2-0] Jordi Figueras (į savus vartus)
69' [2-1] Ruben Castro Martin
86' Lionel Messi neįmušė 11 m baudinio
86' [3-1] Lionel Messi

„Real Sociedad“ 0–4 „Real Madrid“

45' [0–1] Asier Illarramendi
67' [0–2] Gareth Bale
85' [0–3] Pepe
88' [0–4] Alvaro Morata

„Rayo Vallecano“ 3-0 „Celta Vigo“

26' [1-0] Ruben Rochina
49' [2-0] Alberto Bueno
60' [3-0] Alberto Bueno
64' Razvan Rat (parodyta raudona kortelė)