Susitikimas Paryžiuje prasidėjo fantastišku Ezequielio Lavezzio įvarčiu 3 minutę, tačiau kėlinio viduryje rezultatą iš 11 metrų baudinio išlygino Edenas Hazardas.

Vis dėlto antrame kėlinyje sėkmė lydėjo šeimininkus: 61 min. kamuolį į savo vartus netyčia nukreipė Davidas Luizas, o per jau teisėjo pridėtą laiką, 93 min., pasižymėjo Javieras Pastore, prieš tai išmaudęs net keturis varžovų gynėjus.

Vienintelis nerimą keliantis ženklas PSG ekipai – 70 minutę Zlatano Ibrahimovičiaus patirta trauma, dėl kurios jis veikiausiai praleis atsakomąją dvikovą Londone.

„Real“ degė noru atkeršyti „Borussia“ už antausį, kurį patyrė praėjusių metų turnyro pusfinalyje (jame vokiečiai triumfavo bendru rezultatu 4:3 ir žengė į finalą) ir „Karališkajam“ klubui tai pavyko: trečiadienį po įvartį pelnė Garethas Bale'as (3 min.). Isco (27 min.) ir Cristiano Ronaldo (57 min.). Tiesa, šiek tiek susižeidęs portugalas 80 min. buvo pakeistas.

„Borussia“ šį kartą vertėsi be savo puolimo lyderio Roberto Lewandowskio, kuris yra suspenduotas dėl geltonų kortelių, o „Real“ žvaigždė C. Ronaldo žaidė jubiliejines, jau 100-tąsias, savo rungtynes UEFA Čempionų lygoje.

Rungtynių eiga:

Paryžiaus PSG 3 – 1 Londono „Chelsea“

3 min. Ezequielis Lavezzi pasinaudojo ne itin užtikrintu Johno Terry žaidimu ir puikiu smūgiu iš eigos nuginklavo Petrą Čechą bei iškart išvedė PSG ekipą į priekį – 1:0.

11 min. geltona kortele baudžiamas Ramiresas, kuris privalės praleisti atsakomąją dvikovą.

19 min. padirbėti turėjo Salvatore Sirigu, kuris atrėmė tolimą Davido Luizo bandymą.

26 min. Thiago Silva savo baudos aikštelėje pargriovė Oscarą ir „Chelsea“ įgijo teisę mušti 11 metrų baudinį. Jį realizavo Edenas Hazardas – 1:1.

29 min. dar kartą savo laimę pabandė E. Lavezzi – P. Čechas apgynė savo tvirtovę.

36 min. „Chelsea“ buvo labai arti antrojo įvarčio, tačiau po E. Hazardo mėginimo kamuolys atšoko į PSG vartų skersinį.

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi – lygiosios 1:1.

50 min. dar kartą apie save priminė aktyvusis E. Lavezzi, po kurio smūgio galva kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų.

61 min. nepasiekė D. Luizui, kuris netyčia nukreipė į savo vartus E. Lavezzio skersuotą kamuolį – 2:1.

67 min. PSG ištiko nelaimė: pakinklės sausgyslės traumą po susidūrimo su D. Luizu patyrė Z. Ibrahimovičius, kuris veikiausiai praleis atsakomąsias rungtynes. Švedijos rinktinės puolėją iškart pakeitė Lucas Moura.

Lyg to būtų maža, netrukus susižeidė ir Marco Verratti, vietoj kurio aikštėje pasirodė Yohanas Cabaye.

81 min. pusprogę susikūrė Edisonas Cavani – visgi jam pritrūko tikslumo.

Paskutinę mačo minutę pasižymėjo Javieras Pastore – 3:1 džiūgauja PSG.

PSG: Salvatore Sirigu, Thiago Silva, Alex, Maxwell, Christophe Jallet, Thiago Motta, Blaise Matuidi, Marco Verratti, Edison Cavani, Zlatan Ibrahimovič, Ezequiel Lavezzi.

„Chelsea“: Petr Čech, Branislav Ivanovič, David Luiz, Gary Cahill, John Terry, Cesar Azpilicueta, Ramires, Oscar, Eden Hazard, Willian, Andre Schuerrle.

Madrido „Real“ 3 – 0 Dortmundo „Borussia“

Rungtynės „Santiago Bernabeu“ stadione prasidėjo be jokios žvalgybos: jau 3 minutę Garethas Bale'as po Danielio Carvajalio perdavimo pirštų galais įrideno kamuolį į „Borussia“ ekipos vartus – 1:0.

10 min. Romano Weidenfellerio reakciją galingu tolimu šūviu patikrino Cristiano Ronaldo, bet patyręs 33-ejų metų vokietis pavojų neutralizavo.

Vos po poros minučių tas pats C. Ronaldo pamėgino pasižymėti baudos smūgiu, tačiau R. Weidenfelleris atmušė pavojingai skriejusį kamuolį.

23 min. pirmą kartą Ikero Casilaso ramybę sudrumstė ir vokiečiai – tai tolimu smūgiu padarė Nuri Sahinas.

27 min. užsitęsusi „Real“ klubo ataka baigėsi antru įvarčiu: technišku smūgiu pasižymėjo Isco – 2:0.

30 min. „Borussią“ nuo dar didesnių nemalonumų išgelbėjo tik vartininkas, kuris kumščiais atmušė klastingą G. Bale'o baudos smūgį.

Po pirmo kėlinio „Real“ pirmavo dviem įvarčiais – 2:0.

Antrame kėlinyje prapliupo lietus, bet progų nemažėjo: 48 min. antrą savo įvartį galėjo įmušti G. Bale'as, o po minutės šiek tiek tikslumo pritrūko „Borussia“ atakos smaigalyje atsidūrusiam Pierre'ui-Emerickui Aubameyangui.

55 min. iš neįtikėtinai geros padėties – maždaug poros metrų nuo vartų – įvarčio įmušti nesugebėjo Karimas Benzema, nustūmęs varžovų gynėją.

56 min. Vokietijos atstovai vos neužklupo šeimininkų nepasiruošusių: kontratakos metu Henrichas Mchitarijanui nepavyko pataikyti į vartus.

57 min. varžovų klaida pasinaudojo Cristiano Ronaldo, kuris padidino saviškių pranašumą jau iki trijų įvarčių – 3:0.

59 min. atvykėlių iš Dortmundo padėtį galėjo kiek pataisyti H. Mchitarijanas, bet pasiaukojamai sužaidė Pepe, kuris griūdamas blokavo armėno šūvį iš arti.

Niekaip R. Weidenfellerio nesisekė įveikti K. Benzemai, po kurio smūgių vokiečių vartininko pirštinės kamuolį traukė tarsi magnetas.

80 min. rungtynių nusprendė nebetęsti C. Ronaldo, kurį pakeitė Casemiro.

84 min. po įspūdingo reido galėjo pasižymėti G. Bale'as – tiesa, jis šovė virš vartų.

Dvikova taip ir baigėsi – solidi „Real“ pergalė 3:0.

„Real“: Iker Casillas, Pepe, Sergio Ramos, Fabio Coentrao, Daniel Carvajal, Gareth Bale, Xabi Alonso, Luka Modrič, Isco, Ronaldo, Karim Benzema.

„Borussia“: Roman Weidenfeller, Mats Hummels, Sokratis Papastathopoulos, Lukasz Piszczek, Erik Durm, Sebastian Kehl, Marco Reus, Nuri Sahin, Kevin Grosskreutz, Henrich Mchitarijan, Pierre-Emerick Aubameyang.

Rungtynės:

PSG 3 – 1 Londono „Chelsea“
3' [1 – 0] Ezequiel Lavezzi
27' [1 – 1] Eden Hazard (11 m)
61' [2 – 1] David Luiz (į savo vartus)
90' [3 – 1] Javier Pastore

3' [1 – 0] Gareth Bale
27' [2 – 0] Isco
57' [3 – 0] Cristiano Ronaldo

Antradienį sužaistuose pirmuose ketvirtfinalio etapo mačuose „Manchester United“ ir Miuncheno „Bayern“ bei FC „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1.

Atsakomosios dvikovos – kitą savaitę.

* * *

Pusfinalio burtai bus surengti Nione balandžio 11 dieną, o kovos vyks balandžio 22-23 ir 29-30 dienomis. Finalas numatytas gegužės 24 dieną – Lisabonos „Estadio do Sport“, Portugalijoje.