Nugalėtojams įvartį pirmame kėlinyje įmušė Jose Maria Callejonas, antrame - Driesas Mertensas.

Kitame susitikime antrą vietą užimantis „Roma“ klubas svečiuose 2:0 vienus turnyro autsaiderių „Sassulo“ futbolininkus. Nugalėtojams įvarčius pelnė Mattia Destro ir Michele Bastosas.

„Sassuolo“ 0 - 2 „Roma“
16' [0 - 1] Mattia Destro
90' [0 - 2] Michele Bastos

„Lazio“ 3 - 2 „Parma“
15' [1 - 0] Senad Lulič
26' [1 - 1] Jonathan Biabiany
67' [2 - 1] Miroslav Klose
81' [2 - 2] Michael Ciani (į savus vartus)
90' [3 - 2] Antonio Candreva

„Sampdoria“ 0 - 0 „Fiorentina“

„Verona“ 3 - 0 „Genoa“
35' [1 - 0] Marco Donadel
45' Michelangelo Albertazzi („Verona“) gavo raudoną kortelę
88' [2 - 0] Luca Toni
90' [3 - 0] Luca Toni

„Torino“ 2 - 1 „Cagliari“
45' [1 - 0] Omar El Kaddouri
71' [2 - 0] Alessio Cerci
78' [2 - 1] Nene

„SSC Napoli“ 2 - 0 „Juventus“
37' [1 - 0] Jose Maria Callejon
81' [2 - 0] Dries Mertens

„Primera“ lygoje  „Villareal“ prarado brangius taškus

Ispanijoje sekmadienį sužaisti dar keturi „Primera Division“ XXXI-o turo susitikimai. Pralaimėjimą namuose patyrė ir galimybe pakilti į aštuntą vietą nepasinaudojo „Valencia“ klubas, 1:3 pralaimėjęs iš pavojingos zonos išlipusiems „Getafe“ futbolininkams.

Tuo tarpu „Villareal“ komanda prarado labai brangius taškus - į penktą vietą galėję pakilti „geltonieji“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Elche“ klubu.

Lygiai tokioje pat situacijoje ir laipteliu aukščiau esantis „Real Sociedad“ klubas - į penktą vietą šoktelti galėjusi ekipa savo mačą irgi baigė lygiosiomis 1:1.

„Valladolid“ 1 - 0 „Almeria“
5' [1 - 0] Manucho
75' Marco Natanel Torsiglieri („Almeria“) gavo raudoną kortelę

„Osasuna“ 1 - 1 „Real Sociedad“
8' [0 - 1] Gonzalo Castro
59' [1 - 1] Oriol Riera

„Villarreal“ 1 - 1 „Elche“
31' [0 - 1] Damian Suarez (iš 11 metrų baudinio)
44' [1 - 1] Jonathan Pereira

„Valencia“ 1 - 3 „Getafe“
6' [1 - 0] Eduardo Vargas
25' [1 - 1] Angel Lafita
27' [1 - 2] Ciprian Marica
87' [1 - 3] Pedro Leon
90' Jeremy Mathieu („Valencia“) gavo raudoną kortelę