„Raudonieji“ savų žiūrovų akivaizdoje net 4:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Luisas Suarezas, Philippe Coutinho ir Jordanas Hendersonas, kartą kamuolį į savus vartus nukreipė Younesas Kaboulas.

Kitame mače penktoje pozicijoje, kuri garantuoja kelialapį UEFA Europos lygos turnyre, žengianti „Everton“ komanda svečiuose 3:1 palaužė autsaiderių „Fulham“ futbolininkų pasipriešinimą.

Visi svarbiausiai rungtynių įvykiai prasidėjo antrame kėlinyje. Po Davido Stockdale įvarčio į savus vartus Liverpulio ekipa išsiveržė į priekį. Tačiau po 21 minutės rezultatas tapo lygus.

Vis dėl svečiams pavyko įrodyto savo pranašumą - po įvartį pelnę Kevinas Mirallasas ir Stevenas Naismithas padėjo komandai iškovoti svarbius tris taškus, leisiančius pakovoti dar ir dėl ketvirtos vietos. O ją užėmusi komanda galės dalyvauti UEFA Čempionų lygos kvalifikacijoje.

„Liverpool“ 4 - 0 „Tottenham“
2' [1 - 0] Younes Kaboul (į savus vartus)
25' [2 - 0] Luis Suarez
55' [3 - 0] Philippe Coutinho
75' [4 - 0] Jordan Henderson

„Fulham“ 1 - 3 „Everton“
50' [0 - 1] David Stockdale (į savus vartus)
71' [1 - 1] Ashkan Dejagah
79' [1 - 2] Kevin Mirallas
87' [1 - 3] Steven Naismith