Du įvarčius nugalėtojams pelnė Kaka, vieną tikslų smūgį pridėjo Mario Balotelli.

Per kovo mėnesį iki šios dienos „Milan“ ekipa buvo sužaidusi penkerias „Seria A“ pirmenybių rungtynes. Pirmos trys buvo pralaimėtos, vėliau sekė lygiosios su Romos „Lazio“ ir pergalė paskutiniame ture prieš „Fiorentina“ futbolininkus.

„Bologna“ 0 - 2 „Atalanta“
22' [0 - 1] Giuseppe De Luca
26' [0 - 2] Marcelo Estigarribia

„AC Milan“ 3 - 0 „Chievo“
4' [1 - 0] Mario Balotelli
27' [2 - 0] Kaka
54' [3 - 0] Kaka
90' Cyril Thereau („Chievo“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Prancūzijoje - „Monaco“ pralaimėjimas vieniems autsaiderių

„Ligue-1“ pirmenybėse sužaisti šeši XXXI-o turo susitikimai. Pralaimėjimą patyrė „Monaco“ klubas, svečiuose 0:1 pralaimėjęs „ Evian Thonon Gaillard“ komandai.

Po šio pralaimėjimo „Monaco“ klubas, norėdamas iškovoti titulą, turi tikėtis didelio stebuklo, nes nuo pirmaujančių PSG futbolininkų jį skiria jau 13 taškų, o sužaisti liko vos 7 turus.

„Sochaux“ 1- 1 „Marseille“
24' [1 - 0] Stophira Sunzu
90' [1 - 1] Nicolas N'Koulou

„Montpellier“ 0 - 0 „Valenciennes“

„Evian Thonon Gaillard“ 1 - 0 „Monaco“
83' [1 - 0] Cedric Mongongu (iš 11 metrų baudinio)

„Nantes“ 0 - 0 „Bordeaux“

„Reims“ 1 - 1 „Lorient“
45' [0 - 1] Vincent Aboubakar (iš 11 metrų baudinio)
48' [1 - 1] Odair Fortes

„Ajaccio“ 2 - 2 „Toulouse“
4' [1 - 0] Ricardo Faty
33' [2 - 0] Gadji Tallo
36' [2 - 1] Issiaga Sylla
60' [2 - 2] Clement Chantome