Vienintelis ir pergalingas mačo įvartis krito 77-ą iš 11 metrų baudinio. Jo autorius 23-ią įvartį nacionaliniame čempionate įmušęs argentinietis Lionelis Messi.

Lyderio poziciją išsaugojo Madrido „Atletico“ klubas, kuris svečiuose po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Bilbao „Atletic“ futbolininkus rezultatu 2:1.

Pirmieji šiame mače pasižymėjo šeimininkai. Tačiau jiems persvarą išlaikyti pavyko vos 17 minučių, kuomet rezultatą išlygino Diego Costa.

Antrame svečiams iš Madrido pavyko įrodyti savo pranašumą - 55-ą minutę įvartį įmušęs Koke, kaip vėliau paaiškėjo, pelnė pergalingą įvartį.

Kita Madrido komanda - „Real“ – savų žiūrovų akivaizdoje neturėjo jokio vargo su „Rayo Vallecano“ futbolininkais, kuriuos nugalėjo rezultatu 5:0.

Du įvarčius „Karališkajam“ klubui pelnė Garethas Bale'as, po vieną tikslų smūgį pridėjo Cristiano Ronaldo, Danielis Carvajalis ir Alvaro Morata.

„Espanyol“ 0 - 1 „Barcelona“
77' [0 - 1] Lionel Messi (iš 11 metrų baudinio)
82' Francisco Casilla („Espanyol“) gavo raudoną kortelę

„Celta Vigo“ 1 - 0 „Sevilla“
87' [1 - 0] Nolito (iš 11 metrų baudinio)

Bilbao „Athletic“ 1 - 2 Madrido „Atletico“
5' [1 - 0] Iker Muniain
22' [1 - 1] Diego Costa
55' [1 - 2] Koke
85' Aymeric Laporte („Athletic“) gavo raudoną kortelę

Madrido „Real“ 5 - 0 „Rayo Vallecano“
15' [1 - 0] Cristiano Ronaldo
55' [2 - 0] Daniel Carvajal
68' [3 - 0] Gareth Bale
70' [4 - 0] Gareth Bale
78' [5 - 0] Alvaro Morata