Miuncheno ekipai tai pavyko. Jie šventė pergalę rezultatu 3:1 (2:0). Tai buvo „Bayern“ klubo 19-a pergalė lygoje iš eilės. Įvarčius nugalėtojams pelnė Toni Kroosas 6-ą, Mario Goetze 14-ą ir Franckas Ribery 79-ą minutėmis. Berlynietis Adrianas Ramosas 66-ą minutę buvo sušvelninęs skirtumą (1:2) iš 11 metrų baudinio.

Katalonų treneris Josepas Guardiola, vos pirmą sezoną dirbdamas Miunchene, jau iškovojo tris trofėjus su šia komanda - UEFA Supertaurę, FIFA klubų čempionų taurę ir Vokietijos čempionų lėkštę.

"Bayern" futbolininkai

„Bayern“ ekipa iškovojo 24 pergalės, surinko 77 taškus ir artimiausią varžovę Dortmundo „Borussia“ komandą lenkia net 25 taškais. Dortmundo futbolininkai ir trečioje vietoje esantis Gelzenkircheno „Schalke“ klubas sužaidė be įvarčių 0:0.

Vokietijos čempionai per visą sezoną nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir taškus prarado tik dvejose rungtynėse, jais sužaisdami lygiosiomis. Čempionų vardai per 27 turus - „Bundeslygos“ rekordas!

„Hertha“ 1 - 3 „Bayern“

6' Toni Kroos [0 - 1]
14' Mario Goetze [0 - 2]
66' Adrian Ramos [1 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
79' Franck Ribery [1 - 3]

„Braunschweig“ 3 - 1 „Mainz“

19' Dominik Kumbela [1 - 0]
20' Nicolai Mueller [1 - 1]
45' Haavard Nielsen [2 - 1]
77' Dominik Kumbela [3 - 1]

Dortmundo „Borussia“ 0 - 0 „Schalke“

Bremeno „Werder“ 1 - 3 „Wolfsburg“

2' Junior Malanda-Adje [0 - 1]
10' Ivan Perisič [0 - 2]
16' Sebastian Proedl [1 - 2]
80' Maximilian Arnold [1 - 3]