Pralaimėjimą namuose patyrė Milano „Internazionale“ komanda, namuose netikėtai nusileidusi „Atalanta“ klubui. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Giacomo Bonaventura, „Inter“ gretose pasižymėjo Mauro Icardi.

Viename iš pagrindinių turo susitikimų tarp „Napoli“ ir „Fiorentina“ klubų pergalę šventė išvykoje žaidusi „Viola“. Vicenzo Montella auklėtiniai po 87-ąją minutę pelnyto Joaquino įvarčio šventė pergalę prieš mažumoje žaidusią Rafaelio Benitezo ekipą.

Vakariniame susitikime tarp Romos „Lazio“ ir „Milan“ futbolininkų buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 1:1.

„Catania“ 0–1 „Juventus“

59' [0–1] Carlos Tevez

„Lazio“ 1–1 „Milan“

43' [0–1] Abdoulay Konko (į savus vartus)
61' [1–1] Alvaro Gonzalez

„Udinese“ 1-0 „Sassuolo“

26' [1-0] Antonio Di Natale
36' Antonio Di Natale („Udinese“) neįmušė 11 m baudinio

„Parma“ 1-1 „Genoa“

21' [0-1] Isaac Cofie
31' [1-1] Ezequiel Schelotto

„Napoli“ 0–1 „Fiorentina“

37' Faouzi Ghoulam („Napoli“) parodyta raudona kortelė
87' [0–1] Joaquin

„Sampdoria“ 5-0 „Verona“

4' [1-0] Gianluca Sansone
23' [2-0] Renan Garcia
38' [3-0] Roberto Soriano
48' [4-0] Roberto Soriano
58' [5-0] Angelo Palombo

„Bologna“ 1-0 „Cagliari“

78' [1-0] Lazaros Christodoulopoulos (iš 11 m baudinio)

„Inter“ 1-2 „Atalanta“

35' [0-1] Giacomo Bonaventura
36' [1-1] Mauro Icardi
90' [1-2] Giacomo Bonaventura