Vienintelį įvartį nugalėtojams 71 min. puikiu baudos smūgiu pelnė Andrea Pirlo.

Jei mačas būtų pasibaigęs lygiosiomis 0:0, į ketvirtfinalį būtų patekusi „Fiorentina“, nes pirma komandų dvikova Turine baigėsi rezultatu 1:1.

Apmaudžiai pasirodymą UEFA Europos taurės turnyre baigė VMFD „Žalgirio“ skriaudikė Zalcburgo „Red Bull“ komanda, kuri namuose 1:2 (1:0) nusileido FC „Basel“ klubui, nors nuo 9 min. žaidė daugumoje, nes iš aikštės buvo išvarytas Marekas Suchy. Tačiau tai neišmušė svečių iš vėžių ir antro kėlinio pradžioje įmušę du įvarčius jie eliminavo iki tol turnyre be kluptelėjimų žengusią „Red Bull“ ekipą.

Beje, pirmame kėlinyje šis mačas buvo sustabdytas. To priežastis – FC „Basel“ fanų į varžovų žaidėjus pradėti mėtyti daiktai, kurie galėjo juos sužeisti.

Ketvirtfinalio etapo burtai bus traukiami jau šį penktadienį, kovo 21 d., UEFA būstinėje Nione, Šveicarijoje. Turnyro finalas numatytas gegužės 14 dieną Turine, Italijoje.

Rungtynės:

Florencijos „Fiorentina“ 0 – 1 Turino „Juventus“ (pirmas mačas – 1:1)
71' [0 – 1] Andrea Pirlo

69' Gonzalo Rodriguez („Fiorentina“) parodyta raudona kortelė

Zalcburgo „Red Bull“ 1 – 2 FC „Basel“ (pirmas mačas – 0:0)
22' [1 – 0] Jonathan Soriano
50' [1 – 1] Marco Streller
60' [1 – 2] Gaston Sauro

9' Marek Suchy (FC „Basel“) parodyta raudona kortelė
86' Alan („Red Bull“) parodyta raudona kortelė

SSC „Napoli“ 2 – 2 „Porto“ (pirmas mačas – 0:1)
21' [1 – 0] Goran Pandev
69' [1 – 1] Nabil Ghil
76' [1 – 2] Ricardo Quaresma
90' [2 – 2] Daniel Zapata

Sevilijos „Real Betis“ 0 – 2 „Sevilla“, 11 m baudinių serija – 3:4 (pirmas mačas – 2:0)
20' [0 – 1] Jose Antonio Reyesas
75' [0 – 2] Carlos Bacca

Lisabonos „Benfica“ 2 – 2 Londono „Tottenham Hotspur“ (pirmas mačas – 3:1)
34' [1 – 0] Ezequiel Garay
78' [1 – 1] Nacer Chadli
79' [1 – 2] Nacer Chadli
90' [2 – 2] Lima (11 m)

CF „Valencia“ 1 – 0 „Ludogorets Razgrad“ (pirmas mačas – 3:0)
59' [1 – 0] Francisco Alcacer

Pilzeno „Viktoria“ 2 – 1 „Lyon“ (pirmas mačas – 1:4)
45' [0 – 1] Bafetimbi Gomis
60' [1 – 1] Daniel Kolar
62' [2 – 1] Stanislav Tecl70' Stanislav Tecl („Viktoria“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Machačkalos „Anži“ 0 – 0 „AZ Almaar“ (pirmas mačas – 0:1)
90' Karlen Mchrtčijan („Anži“) parodyta raudona kortelė

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)