Nors „Man United“ pirmą mačą Graikijoje pralaimėjo 0:2, savo stadione atsirevanšavo didesniu skirtumu – 3:0 (2:0). Visus tris įvarčius raudoniesiems pelnė Robinas van Persie (25 iš 11 m baudinio, 45 ir 52 min.), kuris mačo pabaigoje patyrė traumą ir aikštę paliko ant neštuvų.

Tuo metu „Borussia“ pasirodė atvirkščiai: Rusijoje šventė pergalę 4:2, bet trečiadienį namuose pralaimėjo „Zenit“ klubui 1:2 (1:1). Tiesa, rusams tokio rezultato neužteko ir jie pasitraukė iš turnyro. Jų gretose po kartą pasižymėjo Hulkas ir Jose Salomonas Rondonas, „Borussiai“ vienintelį įvartį įmušė Sebastianas Kehlis.

Ketvirtfinalio etapo burtai bus traukiami jau šį penktadienį, kovo 21 d., UEFA būstinėje Nione, Šveicarijoje. Juose dalyvaus Miuncheno „Bayern“, FC „Barcelona“, Madrido „Real“, Londono „Chelsea“, Paryžiaus „Saint-Germain“, Madrido „Atletico“, „Manchester United“ ir Dortmundo „Borussia“.

Rungtynių eiga:

„Manchester United“ 3 – 0 „Olympiakos“

Jau 5 min. svečių gynėjas Kostas Manolas užsidirbo geltoną kortelę, kai neleistinai sustabdė pavojingai link vartų besiveržusį Danny Welbecką.

Vos po kelių akimirkų geltoną kortelę prieš save išvydo ir Alejandro Dominguezas, o į nubaustųjų klubą netrukus įstojo ir Michaelas Carrickas.

15 min. pavyzdinę ataką surengę graikai galėjo išsiveržti į priekį, bet Hernanui Perezui smūgis nenusisekė.

18 min. dar labiau nepasisekė „Man United“ komandai, kurios puolėjas Wayne Rooney kamuolį galva pasiuntė tiesiai „Olympiakos“ vartų virpstą.

25 min. svečių baudos aikštelėje buvo pargriautas Robinas van Persie, kuris pats galingu šūviu ir realizavo teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį – 1:0.

35 min. Mančesterio futbolininkai vos nepadvigubino rezultato: Patrice'o Evros bandymą po kampinio paskutinę akimirką atrėmė „Olympiakos“ vartininkas Roberto.

40 min. šeimininkus nuo katastrofos išgelbėjo Davidas de Gea, kuris atmušė ne tik Davido Fusterio smūgį galva, bet ir pakartotinį Alejandro Dominguezo bandymą iš labai arti.

Pačioje kėlinio pabaigoje, 45 min., graikai buvo pasiųsti į nokdauną: W. Rooney skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur jį vienu lietimu į vartus nukreipė R. van Persie – 2:0.

52 min. buvo paskirtas abejotinas baudos smūgis į Pirėjo ekipos vartus ir jį savo kaire koja tobulai realizavo R. van Persie, taip pasiekęs „hat-tricką“ – 3:0.

55 min. šeimininkų šventę labai greitai galėjo apkartinti A. Dominguezas, po kurio baudos smūgio kamuolys nuo R. van Persie galvos rikošetu vos neatsidūrė ten, kur olandas tikrai nenorėjo.

Po minutės dar geresnę progą turėjo Hernanas Perezas, kuris, būdamas visiškai laisvas, nesugebėjo galva smūgiuoti kamuolio į vartų plotą.

64 min. D. de Geos reakciją patikrino Davidas Fusteras, bet „Man United“ vartininkas šį egzaminą išlaikė.

79 min. šeimininkų vartams vėl pagrasino aktyvusis A. Rodrigueas, tačiau D. de Gea toliau buvo nepramušamas.

Mačo pabaigoje traumą patyrė „Man United“ lyderis R. van Persie, kuris iš aikštės buvo išgabentas ant neštuvų.

Dėl šio stabdymo prie antrojo kėlinio laiko buvo pridėtos net 5 minutės.

„Man United“: David de Gea, Rafael, Patrice Evra, Phil Jones, Rio Ferdinand, Ryan Giggs, Michael Carrick, Antonio Valencia, Wayne Rooney, Danny Welbeck, Robin van Persie.

„Olympiakos“: Roberto, Giannis Maniatis, Jose Holebas, Kostas Manolas, Ivan Marcano, Leandro Salino, Delvin N'Dinga, Hernan Perez, David Fuster, Joel Campbell, Alejandro Dominguez.

„Borussia“ 1 – 2 „Zenit“

6 min. Pierre-Emerickas Aubameyangas po neužtikrinto Viačeslavo Malafejevo žaidimo turėjo puikią progą atidaryti savo ir komandos įvarčių sąskaitą, tačiau galva nepataikė praktiškai į tuščius vartus.

14 min. „Zenit“ futbolininkai kiek nelauktai išsiveržė į priekį: po puikaus Hulko smūgio kamuolys suspurdėjo „Borussia“ vartų tinkle – 0:1.

37 min. „Borussia“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą: Sebastianas Kehlis galva išnaudojo Marcelio Schmelzerio perdavimą – 1:1.

Kėlinio pabaigoje traumą patyrė Robertas Lewandowski, tačiau po kelių minučių jis grįžo į aikštę.

Antrasis kėlinys vyko itin ramiai ir pirmoje jo pusėje komandos praktiškai nesukūrė progų.

71 min. užsitęsusi tyla buvo nutraukta: galva pasižymėjo Jose Salomonas Rondonas, kuris vėl išvedė „Zenit“ į priekį – 1:2.

„Borussia“: Roman Weidenfeller, Mats Hummels, Sokratis Papastathopoulos, Lukasz Pizsczek, Marcel Schmelzer, Sebastian Kehl, Nuri Sahin, Kevin Grosskreutz, Robert Lewandowski, Henrich Mchitarjan, Pierre-Emerick Aubameyang.

„Zenit“: Viačeslav Malafejev, Domenico Criscito, Nicolas Lombaerts, Tomaš Hubočan, Aleksandr Aniukov, Oleg Šatov, Viktor Faizulin, Axel Witsel, Hulk, Danny, Aleksandr Keržakov.

Rungtynės:

„Manchester United“ 3 – 0 Pirėjo „Olympiacos“ (pirmas mačas – 0:2)
25' [1 – 0] Robin van Persie (11 m)
45' [2 – 0] Robin van Persie
52' [3 – 0] Robin van Persie

Dortmundo „Borussia“ 1 – 2 Sankt Peterburgo „Zenit“ (pirmas mačas – 4:2)
16' [0 – 1] Hulk
38' [1 – 1] Sebastian Kehl
73' [1 – 2] Salomon Rondon

Turnyro finalas numatytas gegužės 24 dieną Lisabonos „Estadio da Luz“, Portugalijoje.