Pirmasis katalonus į priekį išvedė Lionelis Messi, o dar pirmame kėlinyje po įvartį pridėjo Alexis Sanchezas ir Andresas Iniesta.

Antrą įvartį argentiniečiui L. Messi pavyko pelnyti 63-ą minutę, o po 15 minučių įvarčiu pasižymėjo po keitimo pasirodęs Christianas Tello.

88-ą minutę L. Messi pelnė trečią įvartį po Dani Alveso perdavimo. Taip pat prie varžovų pažeminimo prisidėjo ir Pedro, kuris pasižymėjo per pridėtą teisėjo laiką.

„Elche“ 0 - 0 „Real Betis“

„Barcelona“ 7 - 0 „Osasuna“
18' [1 - 0] Lionel Messi
22' [2 - 0] Alexis Sanchez
34' [3 - 0] Andres Iniesta
63' [4 - 0] Lionel Messi
78' [5 - 0] Cristian Herrera Tello
88' [6 - 0] Lionel Messi
90' [7 - 0] Pedro Rodriguez

„Sevilla“ 4 - 1 „Valladolid“
23' [1 - 0] Ivan Rakitič (iš 11 metrų baudinio)
41' [2 - 0] Kevin Gameiro
65' [3 - 0] Kevin Gameiro (iš 11 metrų baudinio)
75' [4 - 0] Diogo Figueiras
76' [4 - 1] Javi Guerra

„Real Sociedad“ 1 - 0 „Valencia“
61' [1 - 0] Imanol Agirretxe

L. Messi - rekordininkas

Ispanijos čempionato rungtynėse trys įvarčius į Pamplonos „Osasuna“ komandos vartus pasiuntęs Lionelis Messi perrašė „Barcelona“ istoriją.

Argentinietis nuo šiol yra rezultatyviausias visų laikų Katalonijos klubo futbolininkas. Jo sąskaitoje – 371 pelnytas įvartis per 453 rungtynes.

Iki tol pirmavęs Paulino Alcantara buvo pasižymėjęs 369 kartus per 357 susitikimus. Filipinuose gimęs futbolininkas Katalonijos klubo spalvas su dviejų sezonų pertrauka gynė nuo 1912 iki 1927 metų.

L. Messi Ispanijos nacionalinėse pirmenybėse yra pelnęs 233 įvarčius, Čempionų lygoje – 67, Ispanijos Karaliaus taurės varžybose – 29, Ispanijos supertaurės mačuose – 10, Pasaulio klubų čempionate – 4 įvarčius. Dar 1 tikslų smūgį argentinietis atliko Europos supertaurės varžybose bei 27 kartus varžovų vartininkus nuginklavo draugiškose rungtynėse.

Futbolininko sąskaitoje yra 78 „dubliai“, 23 „hat-trickai“ bei 4 „pokeriai“. Dar vieną kartą L. Messi per vienerias rungtynes pelnė 5 įvarčius.

Beje, jau ateinantį savaitgalį „Barcelona“ atakų lyderis turi galimybę palypėti vienu laipteliu aukščiau visų laikų rezultatyviausių Ispanijos čempionato žaidėjų sąraše.

233 kartus varžovų vartininkus nuliūdinęs L. Messi yra pelnęs vos vienu įvarčiu mažiau, nei buvusi Madrido „Real“ žvaigždė Hugo Sanchezas, kuris pasižymėjo 234 sykius.

Nedaug argentiniečiui trūksta ir iki visų laikų rezultatyviausio Primeros žaidėjo pasiekimo. Čia vis dar pirmauja 251 įvartį pelnęs legendinis baskas Telmo Zarra iš Bilbao „Athletic“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (31)