Pirmieji įvartį pelnė dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantys Brendano Rodgerso auklėtiniai. 34-ą minutęs „Liverpool“ į priekį išvedė sėkmingai 11 metrų baudinį realizavęs Stevenas Gerrardas.

Pačioje antro kėlinio pradžioje savo komandos persvarą padvigubino dar kartą tiksliai nuo 11 metrų žymos smūgiavęs S. Gerrardas.

78-ą minutę teisėjas nubaudė Nemanja Vidičių antra geltona kortele, išvijo pastarąjį iš aikštės ir paskyrė jau trečią 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Vis dėl to trečią kartą smūgiuotas S. Gerrardo kamuolys atsimušė į virpstą.

Likę dešimtyje „Man United“ futbolininkai neatlaikė varžovų spaudimo, o 84-ą minutę praleido dar ir trečią įvartį, kuomet iššokęs vienas prieš vartininką pasižymėjo Luisas Suarezas.

Galiausiai teisėjo Marko Clattenburgo švilpukas skelbė svečių iš Liverpulio pergalę rezultatu 3:0.

Po šios pergalės „Liverpool“ šoktelėjo į antrąją turnyro lentelės poziciją, o „Man United“ liko septintoje vietoje.

Antrame susitikime įvyko aršus Londono derbis tarp „Tottenham“ ir „Arsenal“ klubų. Mačą laimėjo svečiuose žaidę Arsene Wengero auklėtiniai.

Pergalingą įvartį pačioje rungtynių pradžioje pelnė Tomasas Rosicky.

„Manchester United“ 0 - 3 „Liverpool“
34' [0 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)
49' [0 - 2] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)
78' Nemanja Vidič („Man United“) gavo raudoną kortelę
79' Steven Gerrard („Liverpool“) nerealizavo 11 metrų baudinio
84' [0 - 3] Luis Suarez

„Tottenham“ 0 - 1 „Arsenal“
2' [0 - 1] Tomas Rosicky