Antroje vietoje žengiantys Dortmundo futbolininkai jau pirmame kėlinyje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Svečių gretose pasižymėjus Raffaeliui ir Maxui Kruse, rezultatas tapo 2:0 svečių naudai.

Antrame kėlinyje M. „Borussia“ ekipos žaidėjas Havardas Nordtveitas per dvi minutes gavo dvi geltonas korteles ir buvo priverstas palikti aikštelę.

Tuo pasinaudojęs Dortmundo klubas sušvelnino rezultatą. Įvarčio autoriumi tapo ir viltis rungtynėse atgaivino Milošas Jojičius. Tačiau atimti taškų šeimininkams nepavyko ir trys taškai iškeliavo į Monchengladbachą.

Vienvaldis čempionato lyderis Miuncheno „Bayern“ klubas iškovojo eilinę pergalę. „Bavarai“ namuose 2:1 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė kroatas Mario Mandžukičius ir vokietis Bastianas Schweinsteigeris. Paguodos įvartį mačo pabaigoje svečiams įmušė Stefanas Kiesslingas.

Įspūdingą pergalę iškovojo „Mainz“ futbolininkai, kurie svečiuose 4:2 palaužė „Hoffenheim“ ekipą.

Šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau „Mainz“ futbolininkai per paskutines 23 rungtynių minutes pelnė net 4 įvarčius ir iškovojo pergalę. Labiausiai prie to prisidėjo du tikslius smūgius atlikęs Shinji Okazaki.

Berlyno „Hertha“ 0 - 3 „Hannover 96“
49' [0 - 1] Lars Stindl
57' [0 - 2] Jan Schlaudraff
90' [0 - 3] Szabolcz Huszti

„Braunschweig“ 1 - 1 „Wolfsburg“
36' [0 - 1] Luiz Gustavo
48' [1 - 1] Karim Bellarabi

„Hoffenheim“ 2 - 4 „Mainz 05“
3' Sejad Salihovič („Hoffenheim“) nerealizavo 11 metrų baudinio
49' [1 - 0] Eugen Polanski
52' [2 - 0] Roberto Firmino
67' [2 - 1] Eric Maxim Choupo-Moting
73' [2 - 2] Benedikt Saller
75' [2 - 3] Shinji Okazaki
90' [2 - 4] Shinji Okazaki

Dortmundo „Borussia“ 1 - 2 Monchengladbacho „Borussia“
31' [0 - 1] Raffael
40' [0 - 2] Max Kruse
69' Havard Nordtveit (M. „Borussia“) gavo raudoną kortelė
77' [1 - 2] Miloš Jojič

Brėmeno „Werder“ 1 - 1 „VfB Stuttgart“
45' Martin Harnik („VfB Stuttgart“) nerealizavo 11 metrų baudinio
55' [0 - 1] Georg Niedermaier
79' [1 - 1] Aaron Hunt

Miuncheno „Bayern“ 2 - 1 Lėverkuzeno „Bayer“
44' [1 - 0] Mario Mandžukič
52' [2 - 0] Bastian Schweinsteiger
90' [2 - 1] Stefan Kiessling