Antradienį Vytauto Vaškūno treniruojami jaunieji futbolininkai rezultatu 4:0 sutriuškino FK „Liepaja“ jaunimo komandą ir į savo sąskaitą įsirašė jau antrąją pergalę turnyre. Lietuviams po įvartį pelnė Artur Skuratovič, Daniel Romanovskij, Ernestas Mickevičius ir Benas Spietinis.

Pirmose turnyro rungtynėse U-18 rinktinė po atkaklios kovos 2:1 palaužė „Palangos“ klubą, o „Liepaja“ ekipa 2:0 pranoko Rygos futbolo mokyklos auklėtinius. Antrąją turnyro dieną savo pirmąsias rungtynes sužaidė „Šilutės“ futbolininkai kurie 4:0 įtikinamai įveikė „Palangą“.

Trečiadienį turnyre susitiks Rygos futbolo mokykla ir „Šilutė“, o ketvirtadienį U-18 rinktinė išbandys jėgas su rygiečiais, o “Palanga“ žais prieš „Liepaja“ futbolininkus.

Turnyras baigsis dvejomis rungtynėmis šeštadienį.

Rungtynių statistika:

Lietuvos U-18 – „Liepaja" 4:0 (1:0).

Įvarčiai: 40 min. Arturas Skuratovičius, 49 min. Danielius Romanovskis, 73 min. Benas Spietinis, 82 min. Ernestas Mickevičius (Lietuvos U-18)

Įspėti: 32 min. Ainas Bareikis (Lietuvos U-18); 32 min. Antonas Tumanovas, 43 min. Ralfas Dzerinis, 53 min. Filipas Tilas, 55 min, Janis Krautmanis, 74 min. Daniils Hvoinickis („Liepaja“)

Lietuvos U-18 rinktinė pirmajame kėlinyje: Edvinas Gertmonas, Aldas Korsakas, Martynas Zaleckis, Benas Spietinis, Laimonas Jurevičius, Ainas Bareikis, Donatas Šėgžda, Danielius Romanovskis, Erikas Vainoras, Edvinas Puzara, Arturas Skuratovičius.

Lietuvos U-18 rinktinė antrajame kėlinyje: Lukas Jurgėlas, Rimvydas Sadauskas, Lukas Konaverskis, Ignas Prieskenis, Klaidas Janonis, Erikas Mickevičius, Aurimas Jurgelevičius, Deividas Kumeta, Lukas Šulskis, Lukas Pupšys, Robertas Visockas.