Pirmieji į priekį išsiveržė svečiuose žaidę „Real“ futbolininkai. Jau 3-ią mačo minutę tikslų smūgį atliko prancūzas Karimas Benzema.

Tiesa, „Atletico“ futbolininkai turėjo atsaką: dar pirmame kėlinyje po įvartį pelnė Koke ir Gabi Fernandezas bei persvėrė rezultatą šeimininkų naudai.

Vis dėl to antro kėlinio pabaigoje komandos lyderio vardą „Karališkame“ klube patvirtino portugalas Cristiano Ronaldo, įmušęs išlyginamąjį įvartį ir iškovojęs ekipai tašką.

Po šių rungtynių „Real“ futbolininkai su 64 taškais išliko lyderio pozicijoje, o „Atletico“ klubas su 61 tašku išliko trečias.

Antrą vietą išsaugojo „Barcelona“ ekipa, kuri namuose 4:1 įveikė „Almeria“ futbolininkus ir iki minimumo priartėjo prie lyderio „Real“ klubo.

Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė Alexis Sanchezas, Lionelis Messi, Carlesas Puyolis ir Xavi Hernandezas.

Vienintelį kartą svečių gretose pasižymėjo Angelis Trujillo.

„Villarreal“ 1 - 1 „Real Betis“
70' [1 - 0] Bruno Soriano (iš 11 metrų baudinio)
79' Ikechukwu Uche („Villarreal“) gavo raudoną kortelę
85' [1 - 1] Ruben Castro Martin

„Atletico“ 2 - 2 „Real“
3' [0 - 1] Karim Benzema
28' [1 - 1] Koke
45' [2 - 1] Gabi Fernandez
82' [2 - 2] Cristiano Ronaldo

„Sevilla“ 1 - 0 „Real Sociedad“
77' [1 - 0] Kevin Gameiro

„Barcelona“ 4 - 1 „Almeria“
9' [1 - 0] Alexis Sanchez
23' [2 - 0] Lionel Messi
26' [2 - 1] Angel Trujillo
83' [3 - 1] Carles Puyol
89' [4 - 1] Xavi Hernandez

„Rayo Vallecano“ 1 - 0 „Valencia“
60' [1 - 0] Joaquin Larrivey
76' Antonio Barragan („Valencia“) gavo raudoną kortelę