„Rubin“ komandos vartininkas Giedrius Arlauskis liko ant atsarginių suolelio. Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Nono (45 min.) ir Rubenas Castro (64 min.).

Frankfurto „Eintracht“ klubas (Vokietija) namuose su FC „Porto“ ekipa (Portugalija) sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 3:3, o portugalai pateko į kitą etapą dėka daugiau pelnytų įvarčių svečiuose, nes pirmas mačas baigėsi 2:2. Vokiečiai rungtynių eigoje pirmavo 2:0 ir 3:2, bet persvaros neišsaugojo.

Romos „Lazio“ komanda (Italija) svečiuose sužaidė lygiosiomis 3:3 su Razgrado PFC „Ludogorec“ futbolininkais iš Bulgarijos, bet nesugebėjo atstirevanšuoti už nesėkmę 0:1 namuose ir iš tolesnės kovos iškrito.

Italai taip pat pirmavo 2:0 ir 3:2, bet palankaus santykio sau neišsaugojo.

Į aštuntfinalį iškopė „Salzburg“ (Austrija), „Basel“ (Šveicarija), Plzeno „Viktoria“ (Čekija), SSC „Napoli“ (Italija) ir „Sevilla“ (Ispanija) klubai.

Kitos dvikovos prasidėjo 22.05 val. Lietuvos laiku. Po jų į aštuntfinalį prasimušė finalo aikštės šeimininkas Turino „Juventus“ (Italija) bei šie kiti garsūs Europos klubai: Londono „Tottenham“ (Anglija), „Lyon“ (Prancūzija), Lisabonos „Benfica“, „Fiorentina“ (Italija) ir „Valencia“ (Ispanija).

Dėl Europos lygos trofėjaus kovą tęsia „AZ Alkmaar“ (Olandija) ir Machačkalos „Anži“ (Rusija) komandos.

Kazanės „Rubin“ (Rusija) 0 - 2 Sevilijos „Real Betis“ (Ispanija)*** (pirmas mačas - 1:1);

45' Nono [0 - 1]
64' Ruben Castro Martin [0 - 2]

„Salzburg“ (Austrija)*** 3 - 1 Amsterdamo „Ajax“ (Olandija) (3:0);

56' Mike van der Hoorn [1 - 0] („Ajax“, į savo vartus)
66' Sadio Mane [2 - 0]
77' Jonathan Soriano [3 - 0]
82' Davy Klaassen [3 - 1]

„Basel“ (Šveicarija)*** 3 - 0 Tel Aviv „Maccabi“ (Izraelis) (0:0);

18' Valentin Stocker [1 - 0]
60' Marco Streller [2 - 0]
71' Marco Streller [3 - 0]

Frankfurto „Eintracht“ (Vokietija) 3 - 3 FC „Porto“ (Portugalija)*** (2:2); portugalai pateko į kitą etapą dėka daugiau pelnytų įvarčių svečiuose;

37' Stefan Aigner [1 - 0]
52' Alexander Meier [2 - 0]
58' Eliaquim Mangala [2 - 1]
71' Eliaquim Mangala [2 - 2]
76' Bastian Oczipka [3 - 2]
86' Nabil Ghilas [3 - 3]

Razgrado PFC „Ludogorec“*** (Bulgarija) 3 - 3 Romos „Lazio“ (Italija) (1:0);

1' Balde Diao Keita [0 - 1]
54' Brayan Perea [0 - 2]
67' Roman Bezjak [1 - 2]
78' Hristo Zlatinski [2 - 2]
82' Miroslav Klose [2 - 3]
88' Juninho Quixada [3 - 3]

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 1 - 2 Plzeno „Viktoria“ (Čekija)*** (1:1);

29' Daniel Kolar [0 - 1]
33' Milan Petržela [0 - 2]
88' Luiz Adriano [1 - 2]

SSC „Napoli“ (Italija)*** 3 - 1 „Swansea“ (Velsas) (0:0);

17' Lorenzo Insigne [1 - 0]
30' Jonathan De Guzman [1 - 1]
78' Gonzalo Higuain [2 - 1]
90' Gokhan Inler [3 - 1]

„Sevilla“ (Ispanija)*** 2 - 1 „Maribor“ (Slovėnija) (2:2);

42' Jose Antonio Reyes [1 - 0]
59' Kevin Gameiro [2 - 0]
90' Dare Vrsič [2 - 1]

„Valencia“ (Ispanija)*** 0 - 0 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina) (2:0);

„AZ Alkmaar“ (Olandija)*** 1 - 1 Liberecų „Slovan“ (Slovakija) (1:0);

19' Nick Viergever [1 - 0]
72' Yevhen Budnik [1 - 1]

„Genk“ (Belgija) 0 - 2 Machačkalos „Anži“ (Rusija)*** (0:0);

64' Derrick Tshimanga [0 - 1] („Genk“, į savo vartus)
71' Aleksandr Alijev [0 - 2]

81' Rasim Tagirbekov („Anži“) - raudona kortelė

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija)*** 3 - 0 Salonikų PAOK (Graikija) (1:0);

70' Nicolas Gaitan [1 - 0]
78' Lima [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
79' Lazar Markovič [3 - 0]

69' Konstantinos Katsouranis (PAOK, į savo vartus)

„Fiorentina“ (Italija)*** 1 - 0 „Esbjerg“ (Danija) (3:1);

47' Josip Iličič [1 - 0]

„Lyon“ (Prancūzija)*** 1 - 0 Odesos „Čornomorec“ (Ukraina) (0:0);

80' Alexandre Lacazette [1 - 0]

76' Jevgenij Zubeiko („Čornomorec“) - raudona kortelė

Londono „Tottenham“ (Anglija)*** 3 - 1 Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) (0:1);

47' Roman Zozulia [0 - 1]
56' Christian Eriksen [1 - 1]
65' Emmanuel Adebayor [2 - 1]
69' Emmanuel Adebayor [3 - 1]

63' Roman Zozulia („Dnipro“) - raudona kortelė

Trabzono „Trabzonspor“ (Turkija) 0 - 2 Turino „Juventus“ (Italija)*** (0:2).

18' Arturo Vidal [0 - 1]
33' Pablo Osvaldo [0 - 2]