Visi įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmasis „Osasuna“ klubą į priekį išvedė Alvaro Cejudo, o rezultatą 21-ą min. padvigubino Emiliano Armenterosas.

Paskutinis bei Diego Simeone auklėtinius į nokdauną pasiuntęs įvartis buvo pelnytas kėlinio pabaigoje. Po tikslaus Damia perdavimo pasižymėjo ekipos saugas Roberto Torresas.

Kitos rungtynėse „Sevilla“ minimaliu skirtumu palaužė Madrido „Rayo Vallecano“, „Valencia“ namuose nugalėjo „Granada“, o Bilbao „Athletic“ išvykoje rezultatu 2:0 nugalėjo Sevilijos „Real Betis“.

Po šio turo vienvaldžiu „Primera“ lygos lyderiu tapo Madrido „Real“ klubas, kuris 3 taškais lenkia „Barcelona“ ir „Atletico“ komandas.

„Osasuna“ 3-0 „Atletico Madrid“

6' [1-0] Alvaro Cejudo
21' [2-0] Emiliano Daniel Armenteros
42' [3-0] Roberto Torres Morales

„Almeria“ 0-0 „Malaga

„Rayo Vallecano“ 0-1 „Sevilla“

57' [0-1] Coke
83' Vicente Iborra de La Fue („Sevilla“) parodytas raudona kortelė

Real Betis“ 0-2 „Athletic Bilbao

34' [0-1] Iker Muniain (iš 11 m baudinio)
41'Damien Perquis („Real Betis“) parodyta raudona kortelė
58'Lorenzo Reyes („Real Betis“) parodyta raudona kortelė
81' [0-2] Fernandez Hierro Guillermo

„Valencia“ 2-1 „Granada“

47' [0-1] Piti
64' [1-1] Francisco Alcacer
90' [2-1] Ruben Vezo