Pirmas rungtynių įvartis krito 32-ą min., kai kamuolį į savus vartus nukreipė Alexas Songas. Tačiau netrukus „Barcelona“ rezultatą išlygino - pasižymėjo Lionelis Messi.

Antrajame kėlinyje „Real Sociedad“ klubo pergalę rėmė Antoine'o Griezmanno ir Davido Zurutuzos įvarčiai.

Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione „Real“ futbolininkai ir be lyderio Cristiano Ronaldo rezultatu 3:0 sutriuškino „Elche“ komandą.

Šeimininkams pirmą įvartį pelnė Asieras Illarramendi, pasižymėjęs 34-ą mačo minutę. 71-ą min. Garethas Bale'as tolimu smūgiu įtvirtino „Real“ persvarą, o 81-ą min. varžovų triuškinimą užbaigė Isco.

Po šios pergalės „Real“ klubas pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Veržiasi Alvaro Morata

„Real Sociedad“ 3-1 „Barcelona“

32' [1-0] Alexandre Song (į savus vartus)
36' [1-1] Lionel Messi
54' [2-1] Antoine Griezmann
59' [3-1] David Zurutuza

Madrido „Real“ 3–0 „Elche“

34' [1–0] Asier Illarramendi
72' [2–0] Gareth Bale
81' [3–0] Isco

„Celta Vigo“ 1-1 „Getafe“

21' [0-1] Angel Lafita
53' Lisandro Lopez („Getafe“) parodytas raudona kortelė
59' [1-1] Rafinha

„Almeria“ 0-0 „Malaga