Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet po tikslaus Vitolo perdavimo puikų įvartį pelnė Alberto Moreno. Rezultatą 34-ąją minutę Ispanijos čempionai išlygino, o pasižymėjo Alexis Sanchezas.

Artėjant kėliniui į pabaigą argentinietis Lionelis Messi išvedė „Barcą“ į priekį, o antrajame kėlinyje tas pats puolėjas dar kartą nubaudė varžovų vartininką.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Cescas Fabregasas, jam įvartį pelnyti padėjo A. Sanchezas. Per likusias kelias minutes daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Po šio turo „Primera“ čempionate yra trys lyderiai, kurie turi surinkę po lygiai taškų. Tai – „Barcelona“ ir Madrido komandos „Real“ bei „Atletico“.

„Sevilla“ 1–4 „Barcelona“

15' [1–0] Alberto Moreno
34' [1–1] Alexis Sanchez
44' [1–2] Lionel Messi
56' [1–3] Lionel Messi
88' [1–4] Cesc Fabregas

Real Sociedad“ 0–0 „Levante“

„Osasuna“ 2–0 „Getafe“

6' [1–0] Oriol Riera
88' [2-0] Roberto Torres

„Valladolid“ 2–2 „Elche“

34' [0–1] Coro
66' [0-2] Manu Del Moral
71' [1–2] Humberto Osorio
78' [2–2] Humberto Osorio