Staigmena užfiksuota mače tarp „Hellas Verona“ ir „Juventus“ ekipų. Po finalinio teisėjo švilpuko švieslentėje degė lygus rezultatas 2:2.

Mačo pradžioje Antonio Conte auklėtinius į priekį išvedė puolėjas Carlosas Tevezas, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Luca Toni, o pačioje mačo pabaigoje išlyginamąjį įvartį įmušė Juanas Gomezas Talebas.

Nepaisant šio suklupimo, „Bianconeri“ prieš artimiausius persekiotojus „Roma“ futbolininkus turi 9 taškų pranašumą. Tiesa, Rudi Garcia auklėtiniai yra sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Lazio“ 0–0 „Roma“

„Hellas Verona“ 2–2 „Juventus“

4' [0–1] Carlos Tevez
21' [0–2] Carlos Tevez
52' [1–2] Luca Toni
90' [2–2] Juan Taleb

„Parma“ 0–0 „Catania“

„Livorno“ 0–1 „Genoa“

10' [0–1] Luca Antonelli

„Sampdoria“ 1–0 „Cagliari“

11' [1–0] Daniele Gastaldello

„Torino“ 1–2 „Bologna“

5' [1–0] Ciro Immobile
11' [1–1] Jonathan Cristaldo
24' [1–2] Jonathan Cristaldo

„Inter“ 1–0 „Sassuolo“

48' [1-0] Walter Samuel