Londono komanda sugniuždyta buvo jau per pirmąsias 20 minučių, kuomet į savus vartus praleido net keturis įvarčius. „Liverpool“ komandoje du sykius pasižymėjo gynėjas iš Slovakijos Martinas Škrtelis. Po vieną tikslų smūgį pridėjo Raheemas Sterlingas ir Danielis Sturridge'as.

Antrame kėlinyje R. Sterlingas pelnė savo antrą įvartį ir dar labiau padidino šeimininkų persvarą.

Vis dėl to „Arsenal“ ekipai pavyko įmušti paguodos įvartį - 69-ą minutę sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Mikelis Arteta.

Į turnyro lentelės viršūnę šoktelėjo kita sostinės komanda – „Chelsea“. Jose Mourinho auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 (2:0) įveikė „Newcastle United“ ekipą.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė jaunasis Edenas Hazardas.

Du brangius taškus čempionate prarado „Manchester City“ futbolininkai, kurie svečiuose nesugebėjo palaužti „Norwich“ komandos - rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Liverpool“ 5 - 1 „Arsenal“
1' [1 - 0] Martin Škrtel
10' [2 - 0] Martin Škrtel
16' [3 - 0] Raheem Sterling
20' [4 - 0] Daniel Sturridge
52' [5 - 0] Raheem Sterling
69' [5 - 1] Mikel Arteta (iš 11 metrų baudinio)

„Crystal Palace“ 3 - 1 „West Bromwich Albion“
15' [1 - 0] Thomas Ince
27' [2 - 0] Joseph Ledley
46' [2 - 1] Thievy Bifouma
69' [3 - 1] Marouane Chamakh (iš 11 metrų baudinio)

„Aston Villa“ 0 - 2 „West Ham“
46' [0 - 1] Kevin Nolan
48' [0 - 2] Kevin Nolan

„Chelsea“ 3 - 0 „Newcastle United“
27' [1 - 0] Eden Hazard
34' [2 - 0] Eden Hazard
63' [3 - 0] Eden Hazard (iš 11 metrų budinio)

„Sunderland“ 0 - 2 „Hull“
4' Wes Brown („Sunderland“) gavo raudoną kortelę
16' [0 - 1] Shane Long
62' [0 - 2] Nikica Jelavič

„Southampton“ 2 - 2 „Stoke“
6' [1 - 0] Rickie Lambert
38' [1 - 1] Peter Odemwingie
41' [2 - 1] Steven Davis
44' [2 - 2] Peter Crouch

„Norwich“ 0 - 0 „Manchester City“

„Swansea“ 3 - 0 „Cardiff“
47' [1 - 0] Wayne Routledge
79' [2 - 0] Nathan Dyer
85' [3 - 0] Wilfried Bony