Pirmieji įvartį šiame mače pelnė svečiai iš Štutgarto - 12-ą minutę pasižymėjo Moritzas Leitneris.

Vis dėl to dar pirmame kėlinyje šeimininkams išlyginamąjį įvartį įmušė Stefanas Kiesslingas.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo, susitikimo pabaigoje tiksliai smūgiavęs, Erenas Derdiyokas.

Kitose rungtynėse „Scalke“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje tokiu pačiu rezultatu 2:1 įveikė „Wolfsburg“ futbolininkus.

Šeimininkus į priekį jau 9-ą mačo minutę į priekį išvedė Felipe Santana.

Nors antro kėlinio viduryje „Wolfsburg“ komanda išlygino rezultatą, „Schalke“ klubui pergalę atnešę tikslus Kevino-Prince Boatengo šūvis.

„Bayer“ 2 - 1 „Stuttgart“
12' [0 - 1] Moritz Leitner
26' [1 - 1] Stefan Kiessling
84' [2 - 1] Eren Derdiyok

„Schalke“ 2 - 1 „Wolfsburg“
9' [1 - 0] Felipe Santana
50' Daniel Caligiuri („Wolfsburg“) gavo raudoną kortelę
65' [1 - 1] Maximilian Arnold
81' [2 - 1] Kevin-Prince Boateng

„Augsburg“ 3 - 1 „Werder“
3' [0 - 1] Jan-Ingwer Callsen-Bracker (į savus vartus)
11' [1 - 1] Tobias Werner
45' Santiago Garcia („Werder“) gavo raudoną kortelę
49' [2 - 1] Halil Altintop
55' [3 - 1] Andre Hahn

„Mainz“ 2 - 0 Freiburg“
24' [1 - 0] Joo-Ho Park
86' [2 - 0] Ja-Cheol Koo

„Hoffenheim“ 3 - 0 „Hamburger“
4' [1 - 0] Roberto Firmino
44' [2 - 0] Niklas Sule
60' [3 - 0] Andreas Beck

„Hannover“ 3 - 1 Monchengladbacho „Borussia“
57' [1 - 0] Artjoms Rudnevs
82' [2 - 0] Mame Biram Diouf
84' [2 - 1] Peniel Kokou Mlapa
90' [3 - 1] Mame Biram Diouf