Pirmasis „Atletico“ į priekį išvedė Davidas Villa, o maždaug po 20 minučių rezultatą padvigubino Arda Turanas. 40-ąją minutę šeimininkai po Jonathano Viera įvarčio sumažino atsilikimą, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui tas pats A. Turanas dar kartą nubaudė varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje Diego Simeone auklėtiniai žaidė ramiau ir bandė išsaugoti esamą rezultatą. 75-ąją minutę Diego Costa pelnė ketvirtąjį komandos įvartį, o vos po minutės pelnytas „Rayo“ puolėjo Joaquino Larrivey įvartis rungtynių baigties nebelėmė.

Tuo tarpu kita „Primera“ lyderė „Barcelona“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje be vargo nugalėjo „Malaga“ komandą.

Įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Gerardas Pique, Pedro bei Alexis Sanchezas. Verta paminėti, kad mačo pabaigoje po 624 dienų į aikštę vilkint „Barcos“ marškinėlius grįžo Ibrahimas Afellay'us.

Tiek „Atletico“, tiek „Barcelona“ į savo sąskaitą įsirašė po tris taškus ir toliau pirmauja Ispanijos pirmenybėse. Trečioje vietoje esantis Madrido „Real“ klubas nuo jų atsilieka vienu tašku.

Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ išvykoje nepaliko jokių vilčių Pamplonos „Osasuna“ vienuolikei, o „Almeria“ šventė minimalią pergalę prieš Madrido „Getafe“.

„Rayo Vallecano“ 2–4 „Atletico Madrid“

8' [0–1] David Villa
12' Jonathan Viera („Rayo Vallecano“) nerealizavo 11 m baudinio
30' [0–2] Arda Turan
39' [1–2] Jonathan Viera
44' [1–3] Arda Turan
74' [1–4] Saul (į savus vartus)
75' [2–4] Joaquin Larrivey

„Barcelona“ 3–0 „Malaga“

40' [1–0] Gerard Pique
55' [2–0] Pedro Rodriguez
61' [3–0] Alexis Sanchez

„Osasuna“ 1–5 „Athletic Bilbao

3' [0–1] Markel Susaeta
10' [1–1] Emiliano Armenteros
16' [1–2] Aritz Aduriz
62' [1–3] Aritz Aduriz
76' Alejandro Arribas („Osasuna“) parodyta raudona kortelė
84' [1–4] Ibai Gomez
88' [1–5] Kike Sola

„Almeria“ 1–0 „Getafe“

49' [1–0] Jonathan Zongo