Jurgeno Kloppo auklėtiniai dukart pirmavo po Sebastian Kehlio ir Nuri Sahino įvarčių, tačiau Sveno Benderio įvartis į savus vartus bei tikslus puolėjo Dong-Won Ji smūgis atnešė tašką svečiams. Įdomu tai, jog rezultatą išlyginęs korėjietis vasarą papildys „Borussia“ gretas.

Verta paminėti, kad traumą šiose rungtynėse patyrė krašto saugas Jakubas Blaszczykowskis.

Pralaimėjimą išvykoje rezultatu 2:3 patyrė Leverkuzeno „Bayer“ ekipa, nusileidusi „Freiburg“ klubui. Šis mačas klostėsi permaningai: dukart į priekį buvo įsiveržę svečiai, tačiau mačo pabaigoje pergalę išplėšė šeimininkai.

Penktoje vietoje žengianti „Wolfsburg“ ekipa taip pat patyrė nesėkmę, namuose 1:3 nusileidusi „Hannover“ klubui. Du įvarčius nugalėtojams įmušė saugas Leonardo Bittencourtas, vieną pridėjo latvis Artioms Rudnevs, o šeimininkų gretose pasižymėjo Ivica Oličius.

„Borussia Dortmund“ 2–2 „Augsburg“

5' [1–0] Sebastian Kehl
56' [1–1] Sven Bender (į savus vartus)
66' [2–1] Nuri Sahin
72' [2–2] Dong-Won Ji

„Freiburg“ 3–2 „Bayer Leverkusen“

4' [0–1] Lars Bender
27' [1–1] Admir Mehmedi
35' [1–2] Simon Rolfes
53' [2–2] Jonathan Schmid
90' [3–2] Felix Klaus

„Wolfsburg“ 1–3 „Hannover“

28' [0–1] Artioms Rudnevs
35' [1–1] Ivica Olič
50' [1–2] Leonardo Bittencourt
72' [1–3] Leonardo Bittencourt

„Stuttgart“ 1–2 „Mainz“

11' [1–0] Mohammed Abdellaoue
39' [1–1] Shinji Okazaki
87' [1–2] Benedikt Saller

„Nurnberg“ 4–0 „Hoffenheim“

24' [1–0] Timothy Chandler
42' [2–0] Josip Drmič
49' [3–0] Daniel Ginczek
70' [4–0] Josip Drmič

„Eintracht Frankfurt“ 1-0 „Hertha Berlin“

36' [1-0] Alexander Meier