Tris įvarčius šiame mače pelnė Alexis Sanchezas. Pirmajame kėlinyje jis pasižymėjo 7-ą minutę, vėliau rezultatą padvigubino Pedro.

Antro kėlinio pradžioje Xavi nerealizavo į „Elche“ vartus paskirto 11 metrų baudinio. Tačiau pradėtą „Barcelona“ ekipos darbą dar dviem įvarčiais užbaigė A. Sanchezas, pasižymėjęs 63 ir 69 min.

Surinkę 49 taškus Barselonos futbolininkai pavijo ir aplenkė tiek pat taškų turinčią ir šeštadienį eilinę pergalę taip pat iškovojusią Madrido „Atletico“ ekipą.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Sevilla“ klubas namuose 3:0 įtikinamai patiesė Madrido „Getafe“ komandą.

„Barcelona“ 4–0 „Elche“

7' [1–0] Alexis Sanchez
16' [2–0] Pedro Rodriguez
49' Xavi Hernandez („Barcelona“) nerealizavo 11 m baudinio
63' [3–0] Alexis Sanchez
69' [4–0] Alexis Sanchez

„Sevilla“ 3–0 „Getafe“

34' [1–0] Víctor Machin Perez Vito
55' [2–0] Carlos Bacca
77' [3–0] Ivan Rakitič

„Osasuna“ 1-0 „Espanyol“

33' [1-0] Alvaro Cejudo

„Real Sociedad“ 2-0 „Athletic Bilbao“

43' [1-0] Antoine Griezmann
90' [2-0] Ruben Pardo