Trečiadienį namuose „Leeds United“ vienuolikė 1:2 (0:2) turėjo pripažinti į dešimtą poziciją pakilusių „Blackburn Rovers“ (34 tšk.) futbolininkų pranašumą.

Lietuvos rinktinės gynėjas, kuris neskelbiamos sumos sutartį su „Leeds United“ pratęsė iki 2015 metų birželio pabaigos, žaidė visą mačą ir 67-ą minutę buvo įspėtas.

Įvarčius nugalėtojams pelnė škotas Jordanas Rhodesas (13 min.) ir Rudy Gestede (36 min.) iš Benino, o aikštės šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Mattas Smithas (53 min.).

„Leeds United“ komandai tai jau antrasis pralaimėjimas iš eilės. Per paskutines penkias rungtynes, M. Žaliūko komanda iškovojo vos vieną pergalę, du kartus sužaidė lygiosiomis ir du sykius pralaimėjo.