Pergalę šiame mače iškovojo svečiuose žaidęs „Manchester City“ klubas, nugalėjęs varžovus rezultatu 3:2 (1:1).

Svečiai iš Mančesterio jau 14-ą susitikimo minutę įsiveržė į priekį. Pirmąjį „Priemer“ lygos įvartį 2014-ais metais pelnė Fernandinho.

Vis dėl to prieš pat pirmo kėlinio pabaigą po tikslaus Wilfriedo Bony smūgio, šeimininkai išlygino rezultatą.

Po pertraukos „Man City“ komandoje pasižymėjo Yaya Toure ir Aleksandras Kolarovas, o prieš pat teisėjo švilpuką rezultatą sušvelnino antrą savo įvartį pelnęs Wilfriedas Bony.

Kitose rungtynėse čempionate pirmaujantis Londono „Arsenal“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje tik mačo pabaigoje rezultatu 2:0 (0:0) palaužė „Cardif“ futbolininkų pasipriešinimą.

Įvarčius 88 ir 90 minutėmis nugalėtojams pelnė Nicklasas Bendtneris ir Theo Walcottas.

Liverpool“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje taip pat 2:0 (1:0) įveikė „Hull“ komandą.

Pirmame kėlinyje Liverpulio komandoje pasižymėjo Danielis Aggeris, antrame - jau 20-ą įvartį šiame sezone pelnęs rezultatyviausias lygos žaidėjas Luisas Suarezas.

Kita Londono komanda „Chelsea“ svečiuose lengvai 3:0 (0:0) nugalėjo „Southampton“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje įvarčių žiūrovai neišvydo, o antrame po kartą pasižymėjo Fernando Torresas, Willianas ir Oscaras.

Paskutinėse dienos rungtynėse „Manchester United“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje rezultatu 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Londono „Tottenham“ futbolininkams.

Svečiai iš sostinės pirmieji pelnė mačo įvartį. 34-ą minutę pasižymėjo Emmanuelis Adebayoras.

Antrame kėlinyje Christianas Eriksenas padvigubino „Tottenham“ ekipos pranašumą. Nors po minutės Danny Webeckas sušvelnino skirtumą, tačiau tai buvo viską, ką Davido Moyeso auklėtiniai sugebėjo išpešti iš šio mačo.

„Swansea“ 2 - 3 „Manchester City“
14' [0 - 1] Fernandinho
45' [1 - 1] Wilfriedas Bony
58' [1 - 2] Yaya Toure
66' [1 - 3] Aleksandaras Kolarovas
90' [2 - 3] Wilfriedas Bony

„West Bromwich Albion“ 1 - 0 „Newcastle United“
62' Mathieu Debuchy („Newcastle United“) gavo raudoną kortelę
87' [1 - 0] Saido Berahino (iš 11 metrų baudinio)

„Sunderland“ 0 - 1 „Aston Villa“
15' [0 - 1] Gabrielis Agbonlahoras

„Stoke“ 1 - 1 „Everton“
49' [1 - 0] Oussama Assaidi
90' [1 - 1] Leightonas Bainesas (iš 11 metrų baudinio)

„Arsenal“ 2 - 0 „Cardiff“
88' [1 - 0] Nicklasas Bendtneris
90' [2 - 0] Theo Walcottas

„Crystal Palace“ 1 - 1 „Norwich“
44' [1 - 1] Jasonas Puncheonas (iš 11 metrų baudinio)
39' [0 - 1] Bradley Johnsonas
83' Leroy Feras („Norwich“)

„Southampton“ 0 - 3 „Chelsea“
60' [0 - 1] Fernando Torresas
71' [0 - 2] Willianas
82' [0 - 3] Oscaras

„Liverpool“ 2 - 0 „Hull“
36' [1 - 0] Danielis Aggeris
50' [2 - 0] Luisas Suarezas

„Fulham“ 2 - 1 „West Ham“
7' [0 - 1] Mohamedas Diame
32' [1 - 1] Steve Sidwellas
44' Kevinas Nolanas („West Ham“) gavo raudoną kortelę
66' [2 - 1] Dimitaras Berbatovas

„Manchester United“ 1 - 2 „Tottenham“
34' [0 - 1] Emmanuelis Adebayoras
66' [1 - 1] Christianas Eriksenas
67' [1 - 2] Danny Welbeckas