„Stamford Bridge“ stadione susirinkusiems žiūrovams teko nusivylti jau 3-ią mačo minutę, kuomet po baudos smūgio baudos aikštelėje įsivyravo chaosas, o tuo pasinaudojęs Martinas Škrtelis atsidūręs per metrą nuo vartų pelnė lengvą įvartį.

Šaltas dušas šeimininkus pabudino, kurie iš karto apgulė „Liverpool“ vartus. Ir pastangos pastangos atsipirko - 17-ą minutę puikiu smūgiu iš toli išlyginamąjį įvartį pelnė Edenas Hazardas.

30-ą minutę Jose Mourinho dėl traumos teko pakeisti savo vidurio gynėją Branislavą Ivanovičių. Jo vietą aikštėje užėmė Ashley Cole'as.

Kaip ant bangos žaidę „Chelsea“ futbolininkai netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Po puikiai Oscaro iškišto perdavimo į baudos aikštelę, Samuelis Eto'o griūdamas jį tiksliai pasiuntė į varžovų vartus.

Antrajame kėlinyje prabėgus 15-ai minučių ir „Liverpool“ strategui teko atlikti priverstinį keitimą. Brendano Rodgers sprendimu Joe Alleno vietą aikštėje užėmė 19-metis Bradas Smithas.

Komandoms niekaip nepavyko pasižymėti, o laikrodžiui tiksint paskutines minutes žaidėjų emocijos ėmė veržtis pro kraštus. Po šiurkščios Oscaro pražangos prieš Lucasą, pastarasis kibo į atlapus varžovui. Kilo šioks toks susistumdymas, kurį teisėjas Howardas Webbas greitai nuramino.

Finalinis švilpukas paskelbė Jose Mourinho auklėtinių pergalę rezultatu 2:1. Po šios pergalės „mėlynieji“ išliko trečioje vietoje, o „Liverpool“ smuktelėjo į penktąją.

Į pirmąją turnyro lentelės vietą sugrįžo Londono „Arsenal“ komanda, svečiuose rezultatu 1:0 (0:0) palaužusi „Newcastle United“ futbolininkų pasipriešinimą.

Vienintelį ir pergalingą susitikimo įvartį įmušė prancūzas Olivier Giroud.

„Arsenal“ komanda žaidė be vieno lyderių Mesuto Ozilo, kuris dėl peties traumos turės praleisti dar du mačus.

Kitame mače Liverpulio „Everton“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0) nugalėjo „Southampton“ komandą ir šoktelėjo į ketvirtąją poziciją turnyro lentelėje.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 9-ą susitikimo minutę, kuomet įvartį pelnė Seamusas Colemanas.

Nors svečiams antrame kėlinyje ir pavyko išlyginti rezultatą, kelių minučių tiksliu smūgiu atsakęs Romelu Lukaku vėl sugrąžino „Everton“ klubui persvarą, o kaip paaiškėjo vėliau - ir pergalę.

Paskutinėje dienos dvikovoje Londono „Tottenham“ komanda savų žiūrovų akivaizdoje 3:0 (2:0) įveikė „Stoke“ ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Roberto Soldado, Moussa Dembele ir Aaronas Lennonas.

„Newcastle United“ 0 - 1 Arsenal
65' [0 - 1] Olivier Giroud

„Everton“ 2 - 1 „Southampton“
9' [1 - 0] Seamusas Colemanas
71' [1 - 1] Gastonas Ramirezas
74' [2 - 1] Romelu Lukaku

„Tottenham“ 3 - 0 „Stoke“
37' [1 - 0] Roberto Soldado (iš 11 metrų baudinio)
65' [2 - 0] Moussa Dembele
69' [3 - 0] Aaronas Lennonas

„Chelsea“ 2 - 1 „Liverpool“
3' [0 - 1] Martinas Škrtelis
17' [1 - 1] Edenas Hazardas
34' [2 - 1] Samuelis Eto´o