25-ą mačo minutę šeimininkus į priekį išvedė rezultatyviausias čempionato futbolininkas Luisas Suarezas. Puolėjas iš Urugvajaus po Jordano Hendersono perdavimo puikiu smūgiu nuginklavo „Cardiff“ komandos vartininką.

Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos net trys „raudonųjų“ žaidėjai atsidūrė prieš varžovų vartininką - kamuolio nepagailėjęs L. Suarezas jį perdavė Raheemui Sterlingui, kuriam beliko jį nukreipti į vartus.

Po trijų minučių nesavanaudiškumas L. Suarezui atsipirko - gavęs perdavimą vėl iš to paties J. Hendersono, jis tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės pelnė savo antrąjį įvartį.

Po pertraukos svečiams pavyko sušvelninti skirtumą. Po baudos smūgio laisvas baudos aikštelėje atsidūręs Jordonas Mutchas galva lengvai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Visi rezultatai:

„Liverpool“ 3 - 1 „Cardiff“
25' [1 - 0] Luisas Surezas
42' [2 - 0] Raheemas Sterlingas
45' [3 - 0] Luisas Suarezas
58' [3 - 1] Jordonas Mutchas

WBA 1 - 1 „Hull“
28' [0 - 1] Jake Livermore
86' [1 - 1] Matej Vydra

„Crystal Palace“ 0 - 3 „Newcastle United“
26' [0 - 1] Yohanas Cabaye
39' [0 - 2] Danielis Gabbidonas (į savus vartus)
86' [0 - 3] Hatemas Ben Arfa (iš 11 metrų baudinio)

„Sunderland“ 0 - 0 „Norwich“

90' Wesas Brownas („Sunderland“) gavo raudoną kortelę

„Stoke“ 2 - 1 „Aston Villa“
51' [1 - 0] Charlie Adamas
66' [1 - 1] Liboras Kozakas
70' [2 - 1] Peteris Crouchas

„Manchester United“ 3 - 1 „West Ham“
26' [1 - 0] Danny Welbeckas
37' [2 - 0] Adnanas Januzajus
72' [3 - 0] Ashley Youngas
81' [3 - 1] Carltonas Cole'as

„Fulham“ 2 - 4 „Manchester City“
23' [0 - 1] Yaya Toure
43' [0 - 2] Vincentas Kompany
50' [1 - 2] Kieranas Richardsonas
69' [2 - 2] Vincentas Kompany (į savus vartus)
78' [2 - 3] Jesusas Navasas
83' [2 - 4] Jamesas Milneris