Pirmajame kėlinyje du įvarčius per tris minutes sugebėjo įmušti „Manchester United“ puolėjas Danny'is Welbeckas. Pergalę įtvirtino 52-ą min. pasižymėjęs Tomas Cleverley.

Įsirašę tris taškus „Manchester United“ futbolininkai turnyro lentelėje pakilo viena pozicija į aštuntą vietą.

Didžiausią intrigą kėlusiame sekmadienio mače Londone susitiko „Tottenham Hotspur“ ir „Liverpool“ klubas. Tačiau daug intrigos nebuvo - „Liverpool“ sutriuškino varžovus rezultatu 5:0. Du kartus pasižymėjo Liverpulio ekipos puolimo lyderis Luisas Suarezas, taip pat atlikęs ir du rezultatyvius perdavimus.

Po šios pergalės „Liverpool“ futbolininkai sugrįžo į antrą vietą ir nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“ klubo atsilieka tik dviem taškais.

Dar viename mače „Norwich“ ir „Swansea“ ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Aston Villa“ 0-3 „Manchester United“

15' [0-1] Danny Welbeck
18' [0-2] Danny Welbeck
52' [0-3] Tom Cleverley

„Norwich“ 1-1 „Swansea“

12' [0-1] Nathan Dyer
45' [1-1] Gary Hooper

„Tottenham“ 0-5 „Liverpool“

18' [0-1] Luis Suarez
40' [0-2] Jordan Henderson
64' Paulinho („Tottenham“) parodyta raudona kortelė
75' [0-3] John Flanagan
84' [0-4] Luis Suarez
89' [0-5] Raheem Sterling