„Osasuna“ komandą į priekį išvedė pirmajame kėlinyje du įvarčius pelnęs Oriolas Riera.

Prieš pat pertrauką už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Madrido klubo gynėjas Sergio Ramosas. Tačiau netrukus rezultatą sušvelnino Isco.

79 min. iš aikštės buvo pašalintas ir šeimininkų futbolininkas Gato Silva, o išlyginamąjį įvartį „Real“ komandai iškart po to pelnė Pepe.

Tuo tarpu čempionato lyderis „Barcelona“ klubas taškų nebarstė. Katalonijos ekipa namuose rezultatu 2:1 palaužė „Villarreal“ komandą. Abu įvarčius nugalėtojams pelnė naujokas brazilas Neymaras.

„Osasuna“ 2–2 Madrido „Real“

16' [1–0] Oriol Riera
39' [2–0] Oriol Riera
44' Sergio Ramos („Real“) parodyta raudona kortelė
45' [2–1] Isco
79' Gato Silva („Osasuna“) parodyta raudona kortelė
80' [2–2] Pepe

„Rayo Vallecano“ 0-2 „Granada“

35' [0-1] Fran Rico
43' Nacho („Rayo Vallecano“) parodyta raudona kortelė
89' [0-2] Ivan Sanchez Riki

„Barcelona“ 2-1 „Villarreal“

30' [1-0] Neymar (iš 11 m baudinio)
48' [1-1] Mateo Pablo Musacchio
68' [2-1] Neymar