I trečią vietą pakilę „Etihad“ stadiono šeimininkai dabar turi 32 taškus ir atsilikimą nuo „Arsenal“ sušvelnino iki trijų taškų.

„Manchester City“ futbolininkai nuo rungtynių pradžios užgulė lygos lyderių vartus ir jau 14 min. šeimininkus į priekį efektingu smūgiu po kampinio išvedė Sergio Aguero.

31 min. „Arsenal“ ekipai rezultatą pavyko išlyginti. Yaya Toure prarado kamuolį netoli aikštės vidurio ir greitą svečių išpuolį po Mesuto Ozilo perdavimo tiksliai užbaigė Theo Walcottas.

Tačiau iki pertraukos „Manchester City“ komanda dar kartą išsiveržė į priekį - Pablo Zabaletos perdavimą iš krašto „uždarė“ Alvaro Negredo. „Arsenal“ bėdos šiuo epizodu nesibaigė. Šeimininkams mušant įvartį traumą patyrė ir iš aikštės buvo išneštas pagrindinis komandos vidurio gynėjas Laurentas Koscielny. Jį pakeitė ir šansą pasireikšti gavo jau senokai ant atsarginių suolo įsitvirtinęs belgas Thomasas Vermaelenas.

S. Aguero antrojo kėlinio pradžioje taip pat patyrė traumą ir negalėjo tęsti rungtynių. Tačiau tepaisant to, „Manchester City“ puolimas nesusilpnėjo, o Fernandinho netrukus pelnė dar vieną įvartį.

63 min. T. Walcotas dar kartą sušvelnino skirtumą, bet po trijų minučių Davidas Silva atstatė solidų šeimininkų pranašumą - 4:2.

88 min. antrą kartą pasižymėjęs Fernandinho skirtumą pavertė nepadoriu. Per teisėjo pridėtą laiką komandos pasižymėjo dar po kartą. Galva kamuolį į vartus nukreipė „Arsenal“ gynėjas Peras Mertesackeris, o varžovų triuškinimą tiksliu smūgiu nuo 11 m. žymos užbaigė Y. Toure.

Manuelio Pellegrini vadovaujamos Mančesterio komandos futbolininkai Anglijos čempionate šiame sezone žaidžia idealiai - aštuntame mače iškovota aštunta pergalė, įmušti net 35 įvarčiai.

Londono „Arsenal“ šią savaitę patyrė pralaimėjimą ir UEFA Čempionų lygos mače - rezultatu 0:2 išvykoje nusileido Italijos „Napoli“ komandai. Nepaisant šio pralaimėjimo Londono futbolininkai pateko į Čempionų lygos aštuntfinalį.

Atsilikimą nuo „Arsenal“ iki dviejų taškų sumažino antrą vietą užimantis Londono „Chelsea“ klubas, namuose 2:1 nugalėjęs kitą sostinės komandą „Crystal Palace“.

„Manchester City“ 6–3 „Arsenal“

14' [1–0] Sergio Aguero
31' [1–1] Theo Walcott
39' [2–1] Alvaro Negredo
50' [3–1] Fernandinho
63' [3–2] Theo Walcott
66' [4–2] David Silva
87' [5–2] Fernandinho
90' [5–3] Per Mertesacker
90' [6–3] Yaya Toure (iš 11 m baudinio)

„Chelsea“ 2–1 „Crystal Palace“

16' [1–0] Fernando Torres
29' [1–1] Marouane Chamakh
35' [2–1] Ramires

„Everton“ 4–1 „Fulham“

18' [1–0] Leon Osman
67' [1–1] Dimitar Berbatov (iš 11 m baudinio)
73' [2–1] Seamus Coleman
84' [3–1] Gareth Barry
90' [4–1] Kevin Mirallas

„Cardiff Ciry“ 1–0 „West Bromwich Albion“

65' [1–0] Peter Whittingham

„Newcastle“ 1–1 „Southampton“

27' [1–0] Yoan Gouffran
65' [1–1] Jay Rodriguez

„West Ham“ 0–0 „Sunderland“

„Hull“ 0-0 „Stoke“