„Napoli“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje 2:0 įveikė Londono „Arsenal“ klubą. Tačiau italams to nepakako, nes kitame F grupės mače Prancūzijoje Dortmundo „Borussia“ komanda 2:1 palaužė vietos „Marseille“ futbolininkų pasipriešinimą.

Į turnyro aštuntfinalį žengė pirmą vietą užėmusi „Borussia“ ekipa ir antras likęs „Arsenal“ klubas, o „Napoli“ komanda žais Europos lygoje.

E grupėje vietą kitame etape užsitikrino Londono „Chelsea“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ komandos.

Anglai namuose minimaliu skirtumu įveikė grupės autsaiderę Bukarešto „Steaua“, o Vokietijos komanda savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo kovą dėl antrosios vietos, 2:0 nugalėjusi „Basel“ futbolininkus.

Sveiką kailį iš G grupės išnešė Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas, kuris, nors ir pralaimėjo Vienoje „Austria“ komandai 1:4, bet grupėje liko antras, nes „Porto“ nesugebėjo pasipriešinti grupės lyderiai Madrido „Atletico“ komandai.

H grupėje prie pirmą vietą užėmusios „Barcelona“ komandos prisijungė „Milan“ futbolininkai, kurie net ir likę dešimtyje sugebėjo sužaisti lygiosiomis 0:0 ir užsitikrino vietą kitame etape.

E grupė:

Gelzenkircheno „Schalke“ 2 – 0 „Basel“
51' [1 - 0] Julianas Draxleris
57' [2 - 0] Joelis Matipas

31' Ivanas Ivanovas („Basel“) gavo raudoną kortelę

Londono „Chelsea“ 1 – 0 Bukarešto „Steaua“
10' [1 - 0] Demba Ba

„Napoli“ 2 – 0 Londono „Arsenal“
74' [1 - 0] Gonzalo Higuainas
90' [2 - 0] Jose Maria Callejonas

76' Mikelis Arteta („Arsenal“) gavo raudoną kortelę

„Marseille“ 1 – 2 Dortmundo „Borussia“
4' [0 - 1] Robertas Lewandowskis
14' [1 - 1] Souleymane Diawara
87' [1 - 2] Kevinas Grosskreutzas

34' Dimitri Payet („Marseille“) gavo raudoną kortelę

Madrido „Atletico“ 2 – 0 „Porto“
14' [1 - 0] Raulis Garcia
37' [2 - 0] Diego Costa

28' Josue („Porto“) nerealizavo 11 metrų baudinio

Vienos „Austria“ 4 – 1 Sankt Peterburgo „Zenit“
35' [0 - 1] Aleksandras Keržakovas
44' [1 - 1] Philippas Hosineris
48' [2 - 1] Tomasas Junas
51' [3 - 1] Philippas Hosineris
90' [4 - 1] Romanas Kienastas

„Milan“ 0 – 0 Amsterdamo „Ajax“

22' Riccardo Montolivo („Milan“) gavo raudoną kortelę

„Barcelona“ 6 – 1 Glazgo „Celtic“
7' [1 - 0] Gerardas Pique
40' [2 - 0] Pedro Rodriguezas
44' [3 - 0] Neymaras
48' [4 - 0] Neymaras
58' [5 - 0] Neymaras
72' [6 - 0] Cristianas Herrera Tello
88' [6 - 1] Georgios Samaras

H grupės turnyro lentelė:

1*Barcelona641116 - 51113
2*Milan62318 - 539
3**Ajax62225 - 8-38
4Celtic61053 - 14-113

Visi aštuntfinalio dalyviai: čempiono titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, Dortmundo „Borussia“, Gelzenkircheno „Schalke“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ (visi Vokietija), Londono „Chelsea“, Londono „Arsenal“, „Manchester City“ ir „Manchester United“ (visi Anglija), „Barcelona“, Madrido „Atletico“ ir Madrido „Real“ (visi Ispanija), „Paris Saint-Germain“ (Prancūzija), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija), „Milan“ (Italija), Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) ir Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubai.

2013-2014 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 14 dieną Lisabonoje (Portugalija).