Šeimininkai į priekį įsiveržė rungtynėse prabėgus beveik pusvalandžiui, kuomet įvartį pelnė Landry N'Guemo.

Svečiams iš Lilio niekaip nepavyko išlyginti rezultato. 58-ą minutę jie sulaukė dovanos iš Bordo komandos žaidėjo Maxime'o Poundje, kuris užsidirbo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Vis dėl to net ir kiekybiniu pranašumu nesugebėję pasinaudoti „Lille“ futbolininkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir liko su 36 taškais. Tuo pasinaudoję Lilio miesto komandą iš antros vietos išstūmė „Monaco“ klubas, iškovojęs minimalią pergalę 1:0 prieš „Ajaccio“ futbolininkus.

Bordeaux 1 - 0 Lille
27' [1 - 0] Landry N´Guemo

58' Maxime Poundje

Toulouse 1 - 1 Montpellier
19' [0 - 1] Souleymane Camara
72' [1 - 1] Abel Aguilar

50' Daniel Congre (Montpellier) gavo raudoną kortelę
51' Eden Ben Basat (Toulouse) nerealizavo 11 metrų baudinio
68' Jonathan Zebina (Toulouse) gavo raudoną kortelę

Bastia 1 - 3 Lyon
34' [1 - 0] Florian Raspentino
53' [1 - 1] Alexandre Lacazette
56' [1 - 2] Yassine Benzia
86' [1 - 3] Bafetimbi Gomis

88' Yannick Cahuzac (Bastia) gavo raudoną kortelę

Monaco 1 - 0 Ajaccio
75' [1 - 0] Emmanuel Riviere

62' Jean-Baptiste Pierazzi (Ajaccio) gavo raudoną kortelę