Pirmame kėlinyje nei vienai komandai pramušti varžovų vartininkų nepavyko. Antroje rungtynių dalyje pirmiesiems tai padaryti pavyko svečiams iš Niukalso. 61-ą minutę po Mousa Sissoko perdavimo kamuolį į Davido de Gea ginamų vartų tinklą pasiuntė Yohanas Cabaye.

Nors 72-ą minutę praėjusio sezono čempionams pavyko pelnyti įvartį, tačiau teisėjas jo neįskaitė, nes olando Robino van Persie smūgis galva buvo atliktas iš nuošalės.

Per likusį laiką „raudonieji velniai“ bandė užgulti varžovų vartus, tačiau nieko pavojingo sukurti nesugebėjo.

Per penkiolika rungtynių Davido Moyeso auklėtiniai iškovojo vos šešias pergales. Jų sąskaitoje - penkios lygiosios ir keturi pralaimėjimai.

Visi rezultatai:

Manchester United 0 - 1 Newcastle United
61' [0 - 1] Yohan Cabaye

West Bromwich Albion 0 - 2 Norwich
13' [0 - 1] Gary Hooper
89' [0 - 2] Leroy Fer

Stoke 3 - 2 Chelsea
10' [0 - 1] Andre Schurrle
42' [1 - 1] Peter Crouch
50' [2 - 1] Stephen Ireland
53' [2 - 2] Andre Schurrle
90' [3 - 2] Oussama Assaidi

Southampton 1 - 1 Manchester City
10' [0 - 1] Sergio Aguero
42' [1 - 1] Pablo Osvaldo

Liverpool 4 - 1 West Ham
42' [1 - 0] Guy Demel (į savus vartus)
47' [2 - 0] Mamadou Sakho
66' [2 - 1] Martin Skrtel (į savus vartus)
80' [3 - 1] Luis Suarez
84' [4 - 1] Joey O´Brien (į savus vartus)

82' Kevin Nolan (West Ham) gavo raudoną kortelę

Crystal Palace 2 - 0 Cardiff
6' [1 - 0] Cameron Jerome
58' [2 - 0] Marouane Chamakh

Sunderland 1 - 2 Tottenham
37' [1 - 0] Adam Johnson
43' [1 - 1] Paulinho
50' [1 - 2] John O´Shea (į savus vartus)