Mačas baigėsi lygiosiomis 2:2. 18 min. šeimininkus į priekį tiklsiu baudos smūgiu išvedė Kyle'as Walkeris. Tačiau tas pats K. Walkeris šiurkščiai suklydo prie savo vartų ir 32 min. Wayne'as Rooney išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje „Tottenham Hotspur“ dar kartą išsiveržė į priekį. 54 min. galingu fantastišku smūgiu į vartų „devyniukę“ pasižymėjo Sandro. Bet Londono ekipos gerbėjų aistras jau po poros minučių atvėsino į šeimininkų vartus skirtas 11 m baudinys. 57 mačo minutę jį užtikrintai realizavo antrą kartą šiame mače pasižymėjęs Wayne'as Rooney.

Antrajame sekmadienio mače pralaimėjimą patyrė antroje pozicijoje prieš 13-ą turą buvęs „Liverpool“ klubas. Liverpulio futbolininkai išvykoje rezultatu 1:3 netikėtai nusileido „Hull City“ ekipai, kuri po šios pergalės pakilo į 10 turnyro lentelės vietą.

Paskutiniuose mačuose pergales iškovojo namuose žaidę favoritai. Į antrą vietą pakilęs Londono „Chelsea“ 3:1 nugalėjo „Southampton“ ekipą. „Manchester City“ futbolininkai 3:0 patiesė „Swansea City“ komandą.

„Tottenham Hotspur“ 2:2 „Manchester United“

18' [1-0] Kyle Walker
32' [1-1] Wayne Rooney
54' [2-1] Sandro
57' [2-2] Wayne Rooney

„Hull City“ 3-1 „Liverpool“

20' [1-0] Jake Livermore
27' [1-1] Steven Gerrard
72' [2-1] David Meyler
87' [3-1] Martin Skrtel

„Chelsea“ 3–1 „Southampton“

1' [0–1] Jay Rodriguez
55' [1–1] Gary Cahill
62' [2–1] John Terry
90' [3–1] Demba Ba

„Manchester City“ 3–0 „Swansea City“

8' [1–0] Alvaro Negredo
58' [2–0] Samir Nasri
77' [3–0] Samir Nasri