Tokiu būdu bavarai iškovojo jau penktą pergalę šiame sezone ir dešimtą iš eilės apskritai turnyre. Tai – naujas visų laikų UEFA Čempionų lygos rekordas.

Ankstesnį geriausią pasiekimą – devynias pergales iš eilės – buvo užfiksavusi FC „Barcelona“.

„Bayern“ pergalę Maskvoje lėmė Arjeno Robbeno, Mario Goetzes ir Thomo Muellerio (iš 11 m) įvarčiai, o CSKA klubui garbės įvartį iš 11 metrų baudinio pelnė Keisuke Honda.

Beje, Rusijos atstovai pagal kai kuriuos statistikos rodiklius net pranoko savo tituluotus oponentus: pavyzdžiui, kampiniai – 6 prieš 2, smūgiai į vartus – 10 prieš 5.

„Bayern“ su 15 taškų jau beveik užsitikrino pirmą vietą D grupėje, tuo metu CSKA toliau lieka trečioje pozicijoje.

Antras grupėje – „Manchester City“ klubas, kuris savo aikštėje ledo ritulio rezultatu 4:2 (1:1) nugalėjo Pilzeno „Vitorią“. Čekai du kartus buvo išlyginę rezultatą, tačiau Alvaro Negredo ir Edinas Džeko padėjo šeimininkams išnešti sveiką kailį ir išsaugoti šansus pakovoti dėl pirmos pozicijos.

„Man United“, „Real“ ir PSG – jau kitame etape

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje užfiksuota tikra įvarčių liūtis – per 8 susitikimus pelnyti net 36 įvarčiai (vid. net po 4,5 įvarčio per dvikovą).

Sėkmingas vakaras buvo visiems favoritams: skambias pergales pasiekė „Manchester United“, Donecko „Šachtar“, Madrido „Real“ ir Turino „Juventus“ klubai.

Beje, „Real“ iškovoti triuškinamą pergalę 4:1 (1:1) prieš „Galatasaray“ nesutrukdė ne tik Cristiano Ronaldo netektis, bet ir tai, kad 26 min. už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvytas Sergio Ramosas.

Tuo metu „Juventus“ svarbią pergalę 3:1 (1:1) prieš FC „Kobenhavn“ ekipą lėmė trys Arturo Vidalio įvarčiai. Du iš jų čilietis pelnė iš 11 metrų baudinio.

Kiek sunkiau savo tris taškus surinko C grupės favoritai – PSG ir Lisabonos „Benfica“ futbolininkai, laimėję tik vieno įvarčio skirtumu.

Šių rezultatų užteko, kad „Manchester United“, „Real“ ir PSG kolektyvai užsitikrintų vietą kitame turnyro etape.

Rungtynės:

A grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ 0 – 5 „Manchester United“
22' [0 – 1] Luis Antonio Valencia
30' [0 – 2] Emir Spahič (į savo vartus)
66' [0 – 3] Jonny Evans
77' [0 – 4] Chris Smalling
88' [0 – 5] Nani

Donecko „Šachtar“ 4 – 0 San Sebastiano „Real Sociedad“
37' [1 – 0] Luiz Adriano
48' [2 – 0] Alex Teixeira
68' [3 – 0] Douglas Costa
87' [4 – 0] Douglas Costa

Madrido „Real“ 4 – 1 Stambulo „Galatasaray“
37' [1 – 0] Gareth Bale
38' [1 – 1] Umut Bulut
51' [2 – 1] Alvaro Arbeloa
63' [3 – 1] Angel Di Maria
81' [4 – 1] Isco

26' Sergio Ramos („Real“) parodyta raudona kortelė

Turino „Juventus“ 3 – 1 FC „Kobenhavn“
29' [1 – 0] Arturo Vidal (11 m)
56' [1 – 1] Olof Mellberg
61' [2 – 1] Arturo Vidal (11 m)
63' [3 – 0] Arturo Vidal

Paryžiaus „Saint Germain“ 2 – 1 Pirėjo „Olympiakos“
7' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
80' [1 – 1] Konstantinos Manolas
90' [2 – 1] Edinson Cavani

46' Marco Verratti (PSG) parodyta raudona kortelė

Briuselio „Anderlecht“ 2 – 3 Lisabonos „Benfica“
18' [1 – 0] Chancel Mbemba Mangulu
34' [1 – 1] Nemanja Matič
52' [1 – 2] Chancel Mbemba Mangulu (į savo vartus)
77' [2 – 2] Massimo Bruno
90' [2 – 3] Rodrigo

Maskvos CSKA 1 – 3 Miuncheno „Bayern“
17' [0 – 1] Arjen Robben
56' [0 – 2] Mario Goetze
62' [1 – 2] Keisuke Honda (11 m)
65' [1 – 2] Thomas Mueller (11 m)

„Manchester City“ 4 – 2 Pilzeno „Viktoria“
33' [1 – 0] Sergio Aguero
43' [1 – 1]Tomas Horava
65' [2 – 1] Samir Nasri
69' [2 – 2] Stanislav Tecl
79' [3 – 2] Alvaro Negredo
89' [4 – 2] Edin Džeko

D grupės turnyro lentelė:

1.Miuncheno Bayern (Vokietija)550015:215
2."Manchester City" (Anglija)540115:812
3.Maskvos CSKA (Rusija)51047:153
4.Plzeno "Viktoria" (Čekija)50054:160

* * *

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas vyks gegužės 24 d. Lisabonoje.

Praėjusiais metais turnyre triumfavo Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris finale Londono „Wembley“ stadione 2:1 įveikė Dortmundo „Borussia“ ekipą.