Pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau abi komandos turėjo progų pasižymėti. Savo žiūrovų palaikomi „geltonai juodi“ labiau atakavo ir Manuelis Neueris ne kartą išgelbėjo bavarus nuo įvarčio.

Kitos 45 minutės sėkmingesnės buvo svečiams iš Miuncheno. Pirmą įvartį dar 67-ą minutę pelnė buvęs „Borussia“ komandos narys, o dabar bavarams priklausantis Mario Gotze. Vokietis pasižymėjo po puikaus Thomaso Mullerio perdavimo.

Antrasis šiame susitikime pasižymėjo Arjenas Robbenas, o lemiamą tašką vos po dviejų minučių padėjo Thomas Mulleris, kurio įvartis užtvirtino Vokietijos čempionų pergalę išvykoje.

Po šios pergalės „Bayern“ klubas įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje, o „Borussia“ komandą, kurią aplenkė „Bayer“ futbolininkai, nukrito į trečią poziciją.

Visi rezultatai:

Borussia Dortmund 0 - 3 Bayern Munich
66' [0 - 1] Mario Gotze
85' [0 - 2] Arjen Robben
87' [0 - 3] Thomas Muller

Hertha Berlin 0 - 1 Bayer Leverkusen
28' [0 - 1] Stefan Kiessling

Nurnberg 1 - 1 Wolfsburg
39' [0 - 1] Maximilian Arnold
72' [1 - 1] Daniel Ginczek

Augsburg 2 - 0 Hoffenheim
17' [1 - 0] Halil Altintop
23' [2 - 0] Halil Altintop

Eintracht Frankfurt 3 - 3 Schalke 04
14' [0 - 1] Johannes Flum (į savus vartus)
18' [0 - 2] Joel Matip
56' [1 - 2] Johannes Flum
61' [2 - 2] Joselu
68' [3 - 2] Joselu
86' [3 - 3] Benedikt Howedes

Braunschweig 0 - 1 Freiburg