Be lyderio Lionelio Messi rungtyniaujantis Katalonų klubas nesunkiai rado kelių link varžovų vartų ir jau prieš pertrauką turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Antrame kėlinyje teisėjas svečių komandos nariui parodė raudoną kortelę, o „Barcelona“ futbolininkai tuo pasinaudojo ir pasižymėjo dar du kartus.

Kitose rungtynėse Madrido „Real“ klubas svečiuose net 5:0 (1:0) sutriuškino „Almeria“ futbolininkus.

Svečiai iš Madrido į priekį įsiveržė jau 3-ią susitikimo minutę, kuomet taikliu smūgiu pasižymėjo portugalas Cristiano Ronaldo.

Iki pertraukos niekam pasižymėti nebepavyko, o antrame kėlinyje įvarčiai pasipylė į šeimininkų vartus. Po kartą pasižymėjo Karimas Benzema, Garethas Bale'as, Isco ir Alvaro Morata.

Visi rezultatai:

Barcelona 4 - 0 Granada
19' [1 - 0] Andres Iniesta (iš 11 metrų baudinio)
40' [2 - 0] Cesc Fabregas (iš 11 metrų baudinio)
71' [3 - 0] Alexis Sanchez
90' [4 - 0] Pedro Rodriguez

66' Manuel Iturra (Granada) raudona kortelė

Real Sociedad 4 - 3 Celta Vigo
6' [1 - 0] Carlos Vela
23' [1 - 1] Rafinha
28' [1 - 2] Alex Lopez
57' [1 - 3] Rafinha
61' [2 - 3] Carlos Vela
78' [3 - 3] Carlos Vela
81' [4 - 3] Carlos Vela

65' Andreu Fontas (Celta Vigo) raudona kortelė

Almeria 0 - 5 Real Madrid
3' [0 - 1] Cristiano Ronaldo
61' [0 - 2] Karim Benzema
72' [0 - 3] Gareth Bale
74' [0 - 4] Isco
80' [0 - 5] Alvaro Morata

Atletico Madrid 7 – 0 Getafe
26‘ [1 – 0] Rudi Garcia
36‘ [2 – 0] Albert Lopo (į savus vartus)
49‘ [3 – 0] David Villa
52‘ [4 – 0] Raul Garcia
69‘ [5 – 0] Diego Costa
78‘ [6 – 0] David Villa
90‘ [7 – 0] Adrian