Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 5-ą minutę, kuomet pasižymėjo „Liverpool“ žaidėjas Philippe Coutinho. Tačiau čia pat įvarčiu atsakė šeimininkų komandos futbolininkas Kevinas Mirallasas.

19-ą rungtynių minutę Luisas Suarezas sugrąžino persvarą raudoniesiems. Komandos į rūbinę išėjo ilsėtis esant rezultatui 1:2 svečių naudai.

Po pertraukos „mėlyniesiems“ ne tik pavyko išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai. Per 10 minučių du įvarčius pelnė belgas Romelu Lukaku.

Vis dėl to prieš pat rungtynių pabaigą po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Sturridge'as išlygino rezultatą. Nors paskutinėmis mačo minutėmis savų progų turėjo tiek vieni, tiek kiti, nugalėtojas šiame mače nepaaiškėjo ir komandos pasidalijo po tašką.

Visi rezultatai:

Everton 3 - 3 Liverpool
5' [0 - 1] Philippe Coutinho
8' [1 - 1] Kevin Mirallas
19' [1 - 2] Luis Suarez
72' [2 - 2] Romelu Lukaku
82' [3 - 2] Romelu Lukaku
89' [3 - 3] Daniel Sturridge

Fulham 1 - 2 Swansea
56' [0 - 1] Aaron Hughes (į savus vartus)
64' [1 - 1] Scott Parker
80' [1 - 2] Jonjo Shelvey

Stoke 2 - 0 Sunderland
30' [1 - 0] Charlie Adam
81' [2 - 0] Steven Nzonzi

36' Wes Brown (Sunderland) raudona kortelė

Newcastle United 2 - 1 Norwich
2' [1 - 0] Loic Remy
38' [2 - 0] Yoan Gouffran
80' [2 - 1] Leroy Fer

Hull 0 - 1 Crystal Palace
81' [0 - 1] Barry Bannan

78' Yannick Bolasie (Crystal Palace) raudona kortelė

Arsenal 2 - 0 Southampton
22' [1 - 0] Olivier Giroud
86' [2 - 0] Olivier Giroud (iš 11 metrų baudinio)

West Ham 0 – 3 Chelsea
21‘ [0 – 1] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)
34‘ [0 – 2] Oscar
82‘ [0 – 3] Frank Lampard