Naujas Australijos nacionalinės futbolo rinktinės vyriausiasis treneris Ange'as Postecoglou darbą šiose pareigose pradėjo pergale.

Tai buvo 29-as T. Cahillo įvartis per 65-is mačus Australijos rinktinės gretose ir pagal šį rodiklį jis pasivijo visų laikų lyderį Damianą Morį.

FIFA klasifikacijoje Australijos futbolo rinktinė užima 57-ą vietą, o Kosta Rikos futbolininkai - 31-i.

Kitas antradienio kontrolinis mačas tarp Kirgizijos ir Azerbaidžano baigėsi lygiosiomis 0:0.

Rusijos rinktinė draugiškose rungtynėse Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emiratai) 2:1 įveikė Pietų Korėjos komandą. Įvarčius rusams pelnė Fiodoras Smolovas ir Dmitrijus Tarasovas. Korėjiečiai pirmavo po Shin-Wook Kimo smūgio.

FIFA klasifikacijoje Rusijos komanda užima 19-ą vietą, o Pietų Korėjos futbolininkai - 56-ą.

Pasaulio ir Europos čempionė Ispanija Johanesburge rezultatu 0:1 (0:0) pralaimėjo Pietų Afrikos Respublikos komandai. Pergalingą įvartį 56-ą minutę pasiekė Bernardas Parkeris.

Olandijos rinktinė namuose nesugebėjo palaužti Kolumbijos futbolininkų pasipriešinimo - lygiosios 0:0. Kolumbiečiai net buvo įmušę įvartį, bet teisėjas jo neįskaitė, nes užfiksavo nuošalę.

Amžinų ir principinių varžovių Anglijos ir Vokietijos rinktinių mūšį Londono „Wembley“ stadione 1:0 laimėjo svečiai. Pergalingą įvartį pirmo kėlinio pabaigoje 39-ą minutę įmušė vokiečių gynėjas Peras Mertesackeris.

Australija 1 - 0 Kosta Rika

69' Tim Cahill [1 - 0]

Rusija 2 - 1 Pietų Korėja

6' Shin-Wook Kim [0 - 1]
9' Fiodor Smolov [1 - 1]
58' Dmitrij Tarasov [2 - 1]

Slovėnija 1 - 0 Kanada

53' Valter Birsa [1 - 0]

Malta 3 - 2 Farerų salos

17' Ryan Fenech [1 - 0]
19' Michael Mifsud [2 - 0]
41' Jonathan Caruana [3 - 0]
80' Hallur Hansson [3 - 1]
87' Rogvi Baldvinsson [3 - 2]

Norvegija 0 - 1 Škotija

61' Scott Brown [0 - 1]

Turkija 2 - 1 Baltarusija

4' Umut Bulut [1 - 0]
10' Vitalij Rodionov [1 - 1]
89' Burak Yilmaz [2 - 1]

Lichtenšteinas 0 - 3 Estija

45' Sergej Zenjov [0 - 1]
61' Henri Anier [0 - 2]
63' Henri Anier [0 - 3]

Pietų Afrika 1 - 0 Ispanija

56' Bernard Parker [1 - 0]

Olandija 0 - 0 Kolumbija

36' Jeremain Lens (Olandija) - raudona kortelė

Lenkija 0 - 0 Airija

Austrija 1 - 0 JAV

33' Marc Janko [1 - 0]

Belgija 2 - 3 Japonija

16' Kevin Mirallas [1 - 0]
37' Kakitani [1 - 1]
53' Keisuke Honda [1 - 2]
63' Shinji Okazaki [1 - 3]
79' Toby Alderweireld [2 - 3]

Anglija 0 - 1 Vokietija

39' Per Mertesacker [0 - 1]