Jau pirmo kėlinio pabaigoje mačas baigėsi traumą patyrusiam ispanui Xabi Alonso, atstovaujančiam Madrido „Real“ ekipai. Ši rinktinių pertrauka „Real“ klubui kol kas košmariška. Sunkią traumą penktadienį patyrė Vokietijos rinktinėje žaidęs kitas komandos saugas Samis Khedira. Jis šiame sezone greičiausiai nebežais.

Ispanijos futbolo rinktinė lieka Afrikoje - pasaulio ir Europos čempionai kitas rungtynes antradienį žais su Pietų Afrikos Respublikos komanda.

Kol kitos komandos kovoja dėl likusių kelialapių į pasaulio čempionatą, pirmenybių šeimininkai Brazilijos futbolininkai smaginosi Jungtinėse Amerikos Valstijose, Majamyje. Brazilai draugiškose rungtynėse su Hondūro rinktine šventė perpgalę triuškinančiu rezultatu 5:0.

Efektingą futbolą pademonstravę Brazilijos futbolininkai kitas rungtynes antradienį žais su Čilės nacionaline rinktine, kuri penktadienį išvykoje 2:0 parklupdė Anglijos futbolo žvaigždes.

Dar vieneriose šeštadienį vykusiose draugiškose rungtynėse Velso rinktinė namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Suomijos ekipa.

Pusiaujo Gvinėja 1–2 Ispanija

13' [0–1] Santi Cazorla
36' [1–1] Jimmy Bermudez
43' [1–2] Juanfran Torres

Hondūras 0–5 Brazilija

22' [0–1] Bernard
55' [0–2] Dante
66' [0–3] Maicon
70' [0–4] Willian
74' [0–5] Hulk

Velsas 1–1 Suomija

58' [1–0] Andy King
90' [1–1] Riku Riski

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)