Pirmas kėlinys buvo gan nuobodokas.

Abi komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau pavojingų epizodų jos praktiškai nesukūrė. Antras kėlinys prasidėjo daug aktyviau, todėl ir įvarčio nereikėjo laukti ilgai. Jau 49-ą minutę Alexandre'as Lacazette'as išvedė svečius į priekį (0:1).

65-ą minutę rezultatas tapo lygus, kai Romainas Hamouma atliko puikų smūgį per save (1:1).

Kai jau atrodė, kad rungtynės pasibaigs lygiosiomis, paskutinę pridėto laiko minutę „Lyon“ ekipa įmušė pergalingą įvartį. Po Yoanno Gourcuffo perdavimo įvartį galva pelnė puolėjas Jimmy Briandas.

Tuo metu kitame mače ir toliau visus stebino „Ligue 1“ lygos naujokas „Nantes“ klubas, kuris svečiuose 3:0 (1:0) įveikė „Bordeaux“ komandą. Po šios pergalės „Nantes“ (23 tšk.) toliau liko ketvirtoje vietoje, tačiau jie nuo „Monaco“ ekipos dabar atsilieka vos 3 taškais.

Penktoje pozicijoje liko „Marseille“ (21 tšk.) klubas, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:0) įveikė „Sochaux“ ekipą.

„Saint-Etienne“ 1 – 2 „Lyon“

49‘ [0 – 1] Alexandre Lacazette
65‘ [1 – 1] Romain Hamouma
90‘ [1 – 2] Jimmy Briand

„Marseille“ 2 – 1 „Sochaux“

5‘ [1 – 0] Florian Thauvin
60‘ [1 – 1] Emmanuel Mayuka
83‘ [2 – 1] Andre-Pierre Gignac (iš 11 metrų baudinio)