Rekordinę pergalę svečiams, kurie nuo 66 min., žaidė be iš aikštės pašalinto Maicono, atnešė tikslus Michaelo Bradley smūgis 82 min.

AS „Roma“ per pirmus devynis turus įmušė net 23, o praleido tik 1 įvartį. Įvarčio į jos vartus varžovai negali pelnyti paskutiniuose šešiuose mačuose.

Iki tol geriausias sezono starto pasiekimas Italijoje priklausė Turino „Juventus“ klubui – aštuonios pergalės iš eilės, pasiektos 1930 ir 1985 metais. Tiesa, „Juventus“ buvo laimėjęs ir 9 sykius (2005 m.), bet tas rekordas buvo anuliuotas dėl teisėjų papirkinėjimo skandalo.

Sekmadienį pergales šventė ir abu AS „Roma“ komandos pagrindiniai konkurentai: SSC „Napoli“ namuose po dviejų Gonzalo Higuaino (abu - iš 11 m) įvarčių 2:0 (2:0) pranoko „Torino“, o „Juventus“ tokiu pat rezultatu 2:0 (2:0) įveikė „Genoa“ atstovus. Po įvartį dabartiniams čempionams pelnė Arturo Vidalis (11 m) ir Carlosas Tevezas.

Tuo metu savo žaidimo nerandantis AC „Milan“ klubas patyrė dar vieną nesėkmę - jis išvykoje 2:3 (0:2) pralaimėjo „Parmai“, kuriai tris taškus išplėšė Marco Parolo įvartis 95 min.

Visi rezultatai:

Udinės „Udinese“ 0 – 1 AS „Roma“
82' [0 – 1] Michael Bradley

66' Maicon (AS „Roma“) parodyta raudona kortelė

„Parma“ 3 – 2 AC „Milan“
11' [1 – 0] Marco Parolo
45' [2 – 0] Antonio Cassano
61' [2 – 1] Alessandro Matri
63' [2 – 2] Matías Silvestre
90' [3 – 2] Marco Parolo

SSC „Napoli“ 2 – 0 „Torino“
14' [1 – 0] Gonzalo Higuain (11 m)
32' [2 – 0] Gonzalo Higuain (11 m)

87' Migjen Basha („Torino“) parodyta raudona kortelė

Turino „Juventus“ 2 – 0 „Genoa“
23' [1 – 0] Arturo Vidal (11 m)
36' [2 – 0] Carlos Tevez

„Bologna“ 1 – 0 „Livorno“
3' [1 – 0] Jose Angel Crespo

„Chievo“ 1 – 2 Florencijos „Fiorentina“
13' [1 – 0] Bostjan Cesar
45' [1 – 1] Juan Cuadrado
64' [1 – 2] Juan Cuadrado

„Catania“ 0 – 0 „Sassuolo“

Romos „Lazio“ 2 – 0 „Cagliari“
52' [1 - 0] Miroslav Klose
55' [2 - 0] Antonio Candreva (11 m)