Rungtynių eiga

Pirmas kėlinys

Kaip ir įprasta, rungtynių pradžioje Katalonijos klubas ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pavojingų momentų sukurti nepavyko. Po geltoną kortelę prieš save išvydo „Barcelona“ futbolininkas Sergio Busquetsas ir „Real“ gynėjas Sergio Ramosas. Bet šioms dvikovoms būdingų aistrų - nė kvapo.

Rezultatą švieslentėje pirmas pakeitė „El Clasico“ debiutantas iš Brazilijos - „Barcelona“ klubo naujokas Neymaras. Gavęs Andreso Iniestos perdavimą jis pasiuntė kamuolį į „Real“ vartus 19-ą mačo minutę.

Vėliau vaizdas aikštėje nesikeitė ir nė vienai komandai pavojingų momentų sukurti nepavyko. Kėlinio pabaigoje po Cristiano Ronaldo perdavimo kamuolį į vartus galėjo nukreipti Samis Khedira, tačiau kamuolį sugavo katalonų vartininkas Victoras Valdesas.

Pirmos mačo pusės pabaigoje spėjo pasižymėti ir „Real“ naujokas Garethas Bale'as. Tik ne taip, kaip norėjo - valui buvo parodyta geltona kortelė.

Po pirmojo kėlinio minimali šeimininkų persvara - 1:0.

Antras kėlinys

Antros mačo pusės pradžioje S. Ramosas „nukirto“ varžovą A. Iniestą. Ir linksmybės prasideda - abiejų komandų futbolininkai iškart šoko vieni kitiems į atlapus.

54 min. puikią progą pasižymėti turėjo tas pats Neymaras, tačiau šį kartą jo smūgį atrėmė Madrido klubo vartininkas Diego Lopezas.

„Real“ treneris Carlo Ancelottis nenori, kad jo komandoje liktų mažumoje ir besikarščiuojantį S. Ramosą keičia Asieras Illarramendi. Madrido futbolininkai po truputį užgulė varžovus - pavojingai smūgiavo C. Ronaldo ir Angelis Di Maria.

70-ą min. C. Ronaldo griaunamas „Barcelona“ baudos aikštelėje, tačiau teisėjo švilpukas tyli. Netrukus po to šeimininkų vartų vos nesulaužė „Real“ puolėjas Karimas Benzema. Po galingo tolimo jo smūgio kamuolys sudrebino Barselonos klubo vartų skersinį. K. Benzema 61 min. aikštėje pasirodė pakeitęs G. Bale'ą.

„Real“ atakų įkarštį atvėsino Alexis Sanchezas. Aikštėje Cescą Fabregasą pakeitęs A. Sanchezas 79 min. puikiu smūgiu permetė kamuolį per D. Lopezą.

„Išmaudęs“ C. Ronaldo vienas prieš vartus iššoko „Barcelona“ gynėjas Dani Alvesas. Tačiau dar kartą įveikti Madrido ekipos vartininko jis nesugebėjo.

Prasidėjus teisėjo pridėtam laikui „Real“ pagaliau pralaužė „Barcelona“ gynybą. Pasižymėjo dar vienas „El Clasico“ debiutantas Jesé Rodriguezas. Tačiau sukurti stebuklo Madrido futbolininkai nesugebėjo - Barselonos ekipa šventė pergalę rezultatu 2:1.

Ispanijos futbolo čempionate pirmaujanti Katalonijos ekipa dabar turi 28 taškus. Trečią vietą užimantis „Real“ liko su 22 taškais.

Šeštadienio mūšis buvo pirmasis „El Clasico“ komandų treneriams Gerardo Martino ir Carlo Ancelotti. Taip pat tai pirma tokia dvikova ir brangiausiems abiejų klubų tarpsezonio pirkiniams - brazilui Neymarui bei valui G. Bale‘ui. Abu jie mačą pradėjo nuo pirmųjų minučių.

Tai buvo 225-a šių klubų dvikova. 90 kartų laimėjo „Real“, 87-ias pergales šventė „Barcelona“. 48 kartus mačai baigėsi lygiosiomis.

Ispanijos čempionate pirmos į kovą šeštadienį stojo „Malaga“ ir Vigo „Celta“ futbolininkai. Namuose žaidusi „Malaga“ patyrė pralaimėjimą triuškinamu rezultatu 0:5.

„Barcelona“ 2-1 Madrido „Real“

19' [1-0] Neymaras
79' [2-0] Alexis Sanchezas
90' [2-1] Jesé Rodriguez

„Malaga“ 0-5 „Celta Vigo“

6' [0-1] Alex Lopez
23' [0-2] Augusto Matias Fernandez
64' [0-3] Alex Lopez
73' [0-4] Nolito
81' [0-5] Charles

„Elche“ 0-1 „Granada“

26' [0-1] Manuel Iturra

„Levante“ 3-0 „Espanyol“

25' [1-0] Nabil El Zhar
27' [2-0] Baba
51' [3-0] Nabil El Zhar